22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۱:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1871241
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسم تشییع شهید گمنام اردوگاه شهید منتظری شهریار:
ترویج و تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی وظیفه همه به‌ویژه نظام تعلیم و تربیت است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در مراسم تشییع شهید گمنام، ترویج و تبیین ارزشهای انقلاب اسلامی را وظیفه همگان دانست و گفت: در این میان وظیفه اصلی بر دوش آموزش و پرورش است که نسل جوان و نوجوان را تربیت خواهد کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حجت الاسلام محمودی با ادای احترام به ساحت یک هزار و ۱۰۰ شهید و ۳ هزار و ۷۰۰ جانباز دفاع مقدس شهرستان شهریار، استقلال و امنیت و آزادی ایران سربلند را مرهون خون شهیدان دانست و گفت: سلام می‌کنم به این شهید سرافراز که با حضورش بار دیگر عطر شهادت را در شهر و دیار ما پراکنده کرد، و زنگ تلنگری بر دلهای زنگار گرفته‌مان شد.

وی با اشاره به اینکه نباید آرمان‌های شهدا را فراموش کنیم، گفت: این شهدا ولایتمداری خود را با نثار جانشان نشان دادند و امروز من و شما در ادامه راه این شهدا در رکاب ولایت باید تا پایان جان بایستیم.

محمودی با ابراز خرسندی از حضور این شهید در یکی از مراکز فرهنگی تربیتی استان گفت: باید جوانان و دانش‌آموزان با فرهنگ شهید و شهادت عجین شوند، باید بدانند اگر در سایه امنیت تحصیل می‌کنند به قیمت جانفشانی این شهداست،اینان راه ایثار و امید و حاکمیت ارزشهای انقلاب و اسلام را گشودند.

این مقام مسوول گفت: امروز دشمنان ما  به‌دنبال نامید کردن ملت ما هستند و رسانه‌های دشمن با تمام وجود به دنبال تخریب مبانی و ارزشهای انقلاب اسلامی هستند.

رییس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در سطح بین‌الملل جبهه مقاومت با الگوپذیری از آرمان‌های ایران اسلامی در مقابل ابرقدرتها ایستاده‌ است و امروز یمن قهرمان باملتی مظلوم با الگوگیری از این فرهنگ در مقابل آل سعود و صهیونیست و آمریکا ایستادگی می‌کنند.

محمودی با اشاره به اینکه این عزت جهانی و پیشرفت مدیون خون شهداست، گفت: همه وظیفه داریم در جهت ترویج و تبیین و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی تلاش کنیم بخصوص آموزش و پرورش که نسل جوان را در اختیار دارد.

وی گفت: جوانان باید با شناخت صحیح از  ارزشهای کشور با تحصیل خود و در جهت پیشرفت دانش، بر دهان دشمنان بکوبند و برای  ساختن این کشور تلاش کنند

محمودی در پایان سخنانش گفت: از خدای متعال می‌خواهیم در اجرای فرامین گام دوم انقلاب، زمینه‌ساز حکومت عدل جهانی باشیم و این انقلاب با پرچمداری مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به انقلاب حضرت مهدی(عج) متصل شود.

به اشتراک بگذارید :