13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۲۳:۲۵:۲۲
کد مطلب:  1871189
معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
کسب رتبه اول گروه همخوانی و تواشیح دانش‌آموزی بشارت مازندران در مرحله نهایی مسابقات همخوانی کشور

معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران گفت: گروه تواشیح بشارت از دارالقرآن شهید بهشتی جویبار موفق به کسب رتبه نخست کشور شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ محمد شعبانی با اعلام این خبر افزود: گروه تواشیح بشارت (پسران) از دارالقرآن شهید بهشتی جویبار که در مرحله نهایی این مسابقات حضور داشتند موفق به کسب رتبه نخست کشور شدند.

وی با اشاره به اعضای این گروه گفت: ابوالفضل فلاح، امیرمحمد میرابی، امیرعلی اکبرنژاد، محمدمهدی انتظاریان، ابوالفضل شعبانی، ابوالفضل حسن‌زاده، و خاتم رمضانی اعضای گروه تواشیح پسران را تشکیل می‌دهند. مربی این گروه استاد مصطفی قاسمی از معلمان و قاریان برتر کشور و خود هم عضو گروه همخوانی طه مازندران است و سرپرستی گروه را اکبر رستگار مدیر دارالقران برعهده دارد.

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه دیار علویان مهد گروه‌های همخوانی و مدیحه سرایی است، خاطرنشان کرد: در سنوات گذشته گروه‌های اعراف، طه، و حنان هم موفق به کسب رتبه کشوری شدند. البته امسال مسابقات به خاطر فضای کرونایی کشور به صورت مجازی برگزار شد و از سطح بسیار بالایی برخوردار بود و کسب این مقام موجب افتخار دیار علویان است.

به اشتراک بگذارید :