13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۶:۵۵:۴۹
کد مطلب:  1871019
به همت معاونت پرورشی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران صورت می‌گیرد؛
تولید و پخش ویژه‌برنامه «استودیو فجر» در شب‌های دهه فجر 1400

کار تولید و ضبط ویژه‌برنامه «استودیو فجر» جهت پخش در شب‌های دهه فجر 1400 به همت معاونت پرورشی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران آغاز شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ این ویژه برنامه 15 دقیقه‌ای با مشارکت روابط عمومی و معاونت پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در حال تولید و ضبط است که در آن آیتم‌های مختلف مرتبط با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با نگاهی ویژه به تعلیم و تربیت و مباحث گوناگون آن ارائه می‌شود.

 

در این برنامه از دانش آموزان موفق در زمینه های مختلف اعم از ورزشی، قرآنی، فرهنگی، علمی و ... دعوت می‌شود تا از خود و تجربیات خود گفته و گفتگوهای صمیمانه‌ای در بین دانش‌آموزان شکل می‌گیرد. همچنین تنی چند از معلمان فداکار در زیست بوم کرونایی نیز به این برنامه دعوت می‌شوند تا به عنوان الگوهای ایثار و فداکاری معرفی شوند.

 

از دیگر آیتم‌های این برنامه روایتگری حوادث انقلاب اسلامی در استان مازندران است که توسط گویندگان دانش‌آموزی روایت می‌شود تا هم یادآور خاطرات انقلاب اسلامی باشد و هم به عنوان الگوی رفتار عملی برای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی ایران سرمشقی برای دانش‌آموزان نسل‌های کنونی باشد و آنان را با آرمان‌های امام (ره) و انقلاب آشنا کند.

 

پخش برگزیده‌ای از آثار دانش‌آموزی جشنواره مجازندران، پخش سرودهای موفق انقلابی که توسط داننش‌آموزان مازندرانی اجرا شده، شعرخوانی دانش‌آموزی، خاطره‌گویی پیشکسوتان فرهنگی که دوران انقلاب اسلامی را به یاد دارند، و همچنین مسابقه دانش‌آموزی با موضوع انقلاب از دیگر آیتم‌های این برنامه بسیار جذاب است.

به اشتراک بگذارید :