13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۶:۳۰:۳۸
کد مطلب:  1871013
روزهای نفسگیر آزمون المپیادهای علمی در مازندران؛
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از روند برگزاری آزمون المپیادهای علمی در چالوس

صبح امروز سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش استان با همراهی دهقان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران و سام دلیری مدیر آموزش و پرورش شهرستان چالوس از حوزه آزمون ریاضی المپیاد علمی در شهرستان چالوس در مرکز شهید بهشتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در این بازدید با بیان اینکه المپیاد علمی بزرگ‌ترین محک علمی و آموزشی برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود، گفت: خوشبختانه استان مازندران از جمله استان‌های پیشرو در امر المپیاد در کشور است و افتخار می‌کنیم که در سال گذشته دانش‌آموزان مازندرانی توانستند 25 مدال کشوری المپیادهای علمی را از آن خود کنند.

 

وی با بیان اینکه امتحانات المپیادهای علمی از یکشنبه سوم بهمن در دو نوبت صبح و عصر آغاز و تا جمعه هشتم بهمن ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: امسال بیش از 13 هزار دانش‌آموز مازندرانی شامل 5838 دانش آموز دختر و 7294 دانش‌آموز پسر در آزمون المپیادهای علمی استان مازندران شرکت کرده‌اند که این میزان نسبت به سال گذشته افزایش داشته است. در سال گذشته حدود 11 هزار دانش‌آموز مازندرانی در المپیاد شرکت کرده بودند.

به اشتراک بگذارید :