20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۰:۰۰:۵۴
کد مطلب:  1870485
مدیرکل آموزش وپرورش استان مازندران
درمانگاه تخصصی فرهنگیان نقطه تحول خدمات دهی به معلمان ؛

مدیرکل آموزش وپرورش استان مازندران: درمانگاه تخصصی فرهنگیان نقطه تحول خدمات دهی به معلمان و دانش آموزان منطقه است.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان چالوس ، صبح امروز علیرضا  علیرضا سعدی پور  با حضور در شهرستان  چالوس از آخرین روند پروژه ساخت درمانگاه تخصصی  خیر ساز فاطمة الزهرا (س) فرهنگیان بازدید بعمل آورد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان مازندران ضمن تقدیر وتشکر از فعالان و خیران  حوزه تعلیم وتربیت  شهرستان اظهار داشت: تلاش و ایثاری که خیرین مدرسه ساز انجام می دهند به توسعه نظام تعلیم و تربیت منجر می‌شود.  از این روی وظیفه همگان است که هرآنچه که در توانشان دارند برای این جریان سازان مشتاق  فرهنگی جامعه انجام  بدهند.

سعدی پور ضمن بازدید از امکانات و فضای درمانگاه از زحمات  و تلاش مجدانه   مهدی سام دلیری  مدیر آموزش وپرورش شهرستان در جذب خیرین و تعامل سازنده  و تلاش در حوزه های مختلف آموزشی ، تربیتی و سخت افزاری قدردانی نمود.

مدیر آموزش و پرورش چالوس  ضمن تشکر از حضور مدیر کل آموزش وپرورش استان مازندران با تاکید بر تکریم مقام معلمان بیان کرد: تمام افراد در جایگاه‌های خود با کمک آموزش و پرورش تعلیم پیدا کرده و توانستند در عرصه‌های مختلف گام بردارند.

این مسئول شهرستانی افزود: تمامی دلسوزان ،دست اندرکاران ویاری کنندگان  نظام تعلیم و تربیت ادامه دهنده راه پیامبر بزرگ اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و امامان بزرگوارمان هستند، راهی که این  خدمتگزاران و تلاشگران عرصه سترگ تعلیم وتربیت  می پیمایند  عاشقانه ومشتاقانه در راستای افزایش دانش، بینش و آگاهی جامعه و آماده کردن بستری مناسب برای ساختن فردایی بهتر برای  فرزندان ایران اسلامی در جهت ساختن کشور است.

به اشتراک بگذارید :