15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۰۹:۰۴:۵۲
کد مطلب:  1870343
روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی
بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرج وفردیس

.

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرج وفردیس.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرج وشهرستان فردیس،علی حجر گشت مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان امروز چهارشنبه  از ناحیه دو کرج وفردیس بازدید کردند.

حجر گشت در ابتدای ورود به ناحیه دو مورد استقبال مدیر ناحیه قرار گرفت و باهدف بازدید از روند حضور دانش آموزان و همکاران، در مدارس ابتدایی درشتی واکبر بوشهری وشهید مصطفی خمینی  حاضر شدند

ایشان در جریان این بازدید ضمن گفتگو با مدیران،کادر اجرایی ومعلمان در توصیه های مدیریتی واجرایی از همکاران  درخواست کردند، با تمهید مقدنات رعایت نکات بهداشتی در مدارس که اصل اول نظام تعلیم وتربیت است در ترغیب دانش آموزان برای حضور در کلاس درس برنامه ریزی وتلاش نمایند.

مدیر کل استان در ادامه این بازدید نیمروزی،در حوزه ستاد مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو کرج و فردیس حاضر و به همراه احمدی مدیر ناحیه دو از  معاونت ها، دوایر داخلی وکارشناسی های این ستاد بازدید وبا همکاران دیدار وگفتگو کردند.

علی حجر گشت در پایان فرایند بازدید خود در دفتر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو  حاضر و با احمدی مدیر و اعضای شورای معاونان به گفتگو و بررسی مسائل آموزش و پرورش ناحیه از جمله نیروی انسانی وبحث کمبود فضای آموزشی پرداختند.

مدیر کل استان در پایان بازدید خود ضمن تشکر از تلاش همکاران ناحیه دو ،هدف خود از این حضور را دیدار و گفتگو با همکاران،ارزیابی وضعیت مناطق ونواحی واحصاء مشلات وچالش های پیشرو خواندند افزودند مسائل آموزش و پرورش استان با پشت میز نشینی حل نخواهد شد،بلکه با همدلی و همگرایی وتلاش تمام همکاران ان شا اله روز های بسیار خوب و روشنی در انتظار نظام تعلیم تربیت خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :