23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۸:۰۸:۳۴
کد مطلب:  1869913
مصطفی بابایی در نشست هم اندیشی «بررسی شیوه‌های همکاری و تعامل بین شورای عالی و دستگاه‌های مختلف»؛
تمام مردم جامعه خروجی نظام آموزش و پرورش هستند

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: همه مردم خروجی آموزش و پرورش هستند که هریک به نوبه خود می‌توانند در سرنوشت جامعه موثر و مفید باشند.

مصطفی بابایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در نشست هم اندیشی «بررسی شیوه‌های همکاری و تعامل بین شورای عالی و دستگاه‌های مختلف» که در دبیرخانه شورای عالی برگزار شد، اظهار داشت:: اینکه باید شورای عالی آموزش و پرورش یک برنامه و سیاست کلی در آموزش و پرورش ایجاد کند، اصل خوبی است.

وی با تاکید بر اینکه باید بتوانیم از توانمندی و ظرفیت بالای دستگاههای عضو شورای عالی استفاده بهینه کنیم، افزود: جایگاه شورای عالی آموزش و پرورش به عنوان یک جایگاه فرادستگاهی و هیات امنایی است که اعضای موثر و تاثیرگذاری عضو آن هستند.

بابایی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش یک مساله کلیدی در تمام جوامع است، اظهار داشت: حضور دستگاه‌های مختلف عضو شورای عالی، این امید را زنده می‌کند که نهاد وزینی کار سیاستگذاری در آموزش و پرورش را بر عهده دارد.

بابایی با اشاره به اینکه تنها دانش‌آموزان خروجی آموزش و پرورش نیستند، افزود: همه مردم خروجی آموزش و پرورش هستند که هریک به نوبه خود می‌توانند در سرنوشت جامعه موثر و مفید باشند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در پایان تاکید کرد: هم افزایی مضاعف در حوزه اطلاع رسانی و تحقق اهداف شورای عالی آموزش و پرورش اهمیت زیادی دارد که باید عملیاتی شود.

به اشتراک بگذارید :