20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۴:۴۷:۵۲
کد مطلب:  1869821
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در نشست با فرهنگیان جوان و دانشجو معلمان شهرستان کازرون تاکید کرد:
به دنبال ترویج و رشد تفکر انتقادی در فرهنگیان جوان هستیم

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: تفکر انتقادی باید در جوانان به خوبی رواج داده شود تا به وسیله مطالبه گری این قشر پر انرژی بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری در نشست با فرهنگیان جوان و دانشجو معلمان شهرستان کازرون گفت: مقام معظم رهبری بر تامین نیروی انسانی از راه دانشگاه فرهنگیان بسیار تاکید دارند زیرا از  اهمیت و ضرورت نقش آفرینی دانشگاه فرهنگیان با خبر هستند.


مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: آینده کشور و جامعه به دست جوانان رقم می خورد و ما باید در این حوزه به خوبی سرمایه گذاری کنیم.
عسکری گفت: تفکر انتقادی  باید در جوانان به خوبی رواج داده شود تا به وسیله مطالبه گری این قشر پر انرژی بتوانیم رو به جلو حرکت کنیم.

وی گفت: برنامه داریم تا حمایت جدی و برنامه ریزی شده ای در استفاده از ظرفیت‌ جوانان فرهنگی داشته باشیم و در این مسیر با استفاده از ظرفیت مشاور جوان گامی مهم در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نقشه مهندسی فرهنگی و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برداریم.

 مشاور مدیرکل آموزش و پرورش در امور جواناننیز گفت:صدور و تلاش جهت اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله) در بیانیه راهبردی گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان نقطه شروع تمدن سازی نوین اسلامی می‌تواند گامی مهم در تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش قلمداد گردد.

مرتضی کریمی افزود: نظر به نگاه ارزشمند مدیر کل محترم آموزش و پرورش در حوزه جوانان، استفاده از ظرفیت جوانان صاحب اندیشه در کنار افراد با تجربه در بدنه مدیریتی میتواند به چابک سازی سیستم کمک شایان کرده و گام های عملی در تشکیل هسته های مسئله محور برای حل مسائل موضوعه آموزش و پرورش برداشت.

به اشتراک بگذارید :