15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۳:۱۵:۴۰
کد مطلب:  1869675
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد
برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت

جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک رشت، مشاور بانوان اداره کل و بانوان فرهنگی در دبیرستان هیات امنایی 17 شهریور ناحیه یک رشت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت، بهرام صفری مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک رشت ضمن تبریک به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) به بانوان عالم، جهان اسلام و بویژه بانوان فرهنگی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت اظهار داشت: حضرت فاطمه مظهر عشق، ایثار، صبر و شهامت هستند.

وی با تاکید بر عملکرد بسیار درخشان بانوان فرهنگی در آموزش و پرورش بویژه در دوران کرونا، پیرامون گفتمان و هویت بانوان به عنوان همسر، مادر و کارمند مشغول فعالیت هستند چرا که هویت پدیده ذاتی قلمداد نمی گردد بلکه در تعامل با دیگران و گفتگو با دیگران در حال تغییر هست.

ایشان در ادامه به تصریح پیامبر اکرم(ص) به چهار بانوی عالم حضرت مریم، آسیه،حضرت خدیجه و حضرت فاطمه اشاره نمود و در پایان ذکر صلواتی برای شادی روح همه مادران آسمانی را نثار نمود.

در ادامه محمد رحمتی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان ضمن تبریک به مناسبت ولادت بانوی آب و آینه حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به همه مادران و بویژه بانوان فرهنگی بیانات خود را ایراد نموده و همچنین بر صفات و ویژگیهای اخلاقی و سیره زندگانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تاکید نمود. وی در ادامه بر اهمیت عملکرد بانوان فرهنگی آموزش و پرورش اشاره و اهمیت وظیفه آنان را برشمرد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از بانوان حاضر در مراسم تجلیل بعمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :