15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۳:۲۵:۳۱
کد مطلب:  1869607
جلسه هم اندیشی رئیس اداره ، معاون پرورشی و مدیران مدارس با رییس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا

در راستای همکاری وهماهنگی با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان صومعه سرا جلسه هم اندیشی با حضور حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده رئیس اداره تبلیغات اسلامی صومعه سرا ، اسعد نصاری ، رئیس اداره ، معاون پرورشی ، کارشناسان امور پرورشی و مدیران مدارس منطقه در سالن اجتماعات شهید علیرضا غلامی فر آموزش و پرورش تولمات برگزار گردید .

به گزارش خبر کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش تولمات ؛اسمعیل امامی ( رئیس اداره ) ، هدف از تشکیل نشست را  در جهت بهینه سازی فعالیت‌ها و بالا بردن کیفیت آموزش‌های دینی در مدارس عنوان کرد  .

سپس حجت الاسلام علیرضا ابراهیم زاده ضمن تشکر از همکاری اداره آموزش و پرورش تولمات با اداره تبلیغات اسلامی جهت برگزاری این جلسات ، تعلیم و تربیت را بسیار مهم برشمرد و افزود : یکی از سیاست های سازمان تبلیغات اسلامی برگزاری کارگاه آموزشی برای اقشار تاثیرگذار می باشد و یکی از این اقشار شما قشر فرهنگیان می باشید و شما می توانید در انتقال مفاهیم دینی برای فرزندان این مرز و بوم که شما را به عنوان الگوی خود در زندگی می شناسند بسیار اثرگذار باشید .

در ادامه اسعد نصاری مدرس کارگاه گفت : یکی از مطالبی که قرآن به آن اشاره می کند این است که پرورش مقدم بر اموزش میباشد و هدف از تعلیم این است که انسان به مقام انسانیتی برسد که برایش در نظر گرفته شده و علم هم وسیله ای است برای رسیدن به این هدف .

وی اضافه کرد : انسان اگر از نظر اخلاق و پرورش ساخته نشود علم برای او ضرر دارد نه فقط برای او بلکه برای جامعه .

به اشتراک بگذارید :