20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۲:۳۶:۱۰
کد مطلب:  1869489
مدیر آموزش و پرورش نور جلسه تخصصی مدیران مدارس متوسطه اول مطرح کرد:
مدیران آموزشی در جهان امروز برای پیشبرد امور نیازمند این دو عامل مهم یعنی دانش روز و خلاقیت هستند.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نور جلسه تخصصی مدیران مدارس متوسطه اول شهرستان نور با حضور دیوسالار مدیر آموزش و پرورش نور، جهاندار معاون آموزشی، کلوانی کارشناس متوسطه اول و مدیران مدارس در دبیرستان غیر دولتی سما نور برگزار شد.

دیوسالار مدیر آموزش و پرورش در این جلسه ضمن تشکر از زحمات همه مدیران و عوامل اجرایی  در تمامی دوره های تحصیلی عنوان کرد: ما در آموزش و پرورش به دنبال رسیدن به یک هدف مشترک هستیم لذا در این راستا باید با اولویت بندی فعالیت های مهم، وظایفمان را بر اساس مسئولیت هایمان به درستی انجام دهیم.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به موارد قابل طرح در این جلسه از جمله توانمند سازی معلمان، بهبود کیفیت و تغییر نگرش ها اظهار داشت: جهان امروز دنیای تحولات آنی است لذا کسی در این دنیا موفق و سر آمد می شود که دارای علم روز و خلاقیت باشد پس مدیران آموزشی در جهان امروز برای پیشبرد امور نیازمند این دو عامل مهم یعنی دانش روز و خلاقیت هستند.

وی با بیان اینکه نظام تعلیم و تربیت بیشترین نفوذ و تاثیر را در جامعه دارد گفت: ما باید از سطح نفوذمان بیشترین بهره را ببریم و با داشتن اعتقاد، باور و نگرش مثبت به عنوان مرجع و الگوی دانش آموزان سبب تغییرات سریع و مثبت در آنان و در نهایت جامعه شویم.

وی اظهار داشت: برگزاری نشست های تخصصی با حضور مدیران یک فرصت مناسب برای بررسی چالش ها و ارائه راهکار، طرح و برنامه برای پیشبرد و ارتقای سطح آموزش در مدارس می باشد و مدیران مدارس باید به نتایج این جلسات اهتمام جدی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :