22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۲:۳۷:۰۲
کد مطلب:  1869477
اجرای طرح تحولی سواد دیجیتال در آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از اجرای طرح تحولی سواد دیجیتال در 110 مدرسه و با مشارکت هزار و 138 آموزگاردر سال تحصیلی 1401-1400 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران غلامرضا بختیاری گفت: شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن آموزش ، فرصت های جدیدی را برای آموزش و پرورش و اجرای برنامه‌ها و راهکارهای سند تحول بنیادین از جمله ورود فناوری، تجهیزات الکترونیکی در فرآیند یاددهی- یادگیری و برنامه درسی با رویکرد تولید محتوای چندرسانه‌ای، در راستای اهداف دوره ابتدایی متناسب با زیست بوم جدید که طرح تحولی ارتقای مهارت برنامه نویسی و سواد دیجیتال آموزگاران و دانش آموزان دروه ابتدایی، مهیا کرد.

وی  گفت: در همین راستا معاونت آموزش ابتدایی در سه مرحله آموزش تولید محتوای الکترونیکی و سواد رسانه ای مختص آموزگاران دوره ابتدایی با مشارکت بیش از هزار و صد آموزگار استان را آغاز کرده  است.

بختیاری گفت: با اجرای این طرح در سطح مدارس سطح استان به دنبال ارتقاء مهارت برنامه نویسی و شایستگی سواد دیجیتال دانش آموزان و آموزگاران مشمول طرح مذکور هستیم و آموزش های لازم برای آموزگاران، ارائه شده است.

 

به اشتراک بگذارید :