22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۳۳:۲۰
کد مطلب:  1869319
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
برابر بخشنامه وزارت آموزش و پرورش تحصیل حضوری سوادآموزان مورد تاکید است

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران حضور آموزش دهندگان و سوادآموزان در مدارس و کلاس های درس و استمرار آموزش به صورت مستمر با همه ظرفیت ها و حداکثر توان در عرصه تعلیم و تربیت را موجب تحولی عظیم و نوید بخش روزهای روشن خواند.

به گزارش اداره اطلاع سانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران معاون سوادآموزی با توجه به تجربه موفق آموزش بصورت مجازی، آن را فرصتی مغتنم برای آموزش های برتر شمرده و تاکید کرد: تحصیل حضوری و بازگشایی کلاس‌های درس مهمترین رویکردی است که امروز دانش‌آموزان، دانشجویان و سوادآموزان بدان نیازمندند. عدالت آموزشی و تحول در آموزش و پرورش نیازمند حضور در کلاس های درس و دیدار چهره به چهره که یکی از موثرترین راهکارها است.

عربعلی زینالی در ادامه با توجه به اجرای دقیق و هوشمند پروتکل‌های بهداشتی با همکاری همه بخش‌های دولتی و عمومی بخصوص سوادآموزان و خانواده ها تصریح کرد: حضور آموزش دهندگان و سوادآموزان در مدارس و کلاس های درس و استمرار آموزش به صورت مستمر با همه ظرفیت ها و حداکثر توان در عرصه تعلیم و تربیت را موجب تحولی عظیم و نوید بخش روزهای روشن خواند.

وی  با اشاره به تاکید ریاست محترم جمهور، هیئت دولت و ارسال بخشنامه از سوی وزیر محترم آموزش و پرورش مبنی بر بازگشایی مدارس و آموزش بصورت کاملا حضوری را تلاشی در جهت رفع فاصله آموزشی و اجرای عدالت آموزشی خواند و افزود:، برنامه های مختلفی را بصورت کوتاه مدت و بلند مدت در دستور کار قرار دادیم و سوادآموزان هم باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی ما را در انجام این مهم یاری رسانند.

این مقام مسوول در پایان با تشکر از همه دست اندرکاران و متولیان امر تعلیم و تربیت، در مورد واکسیناسیون سوادآموزان و آموزش دهندگان اظهار داشت: همکاران به منظور صیانت از سلامتی و جان سوادآموزان و آموزش دهندگان  بر ترغیب و تشویق جامعه و گروههای هدف جهت تزریق واکسن اقدام نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :