19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۱:۰۳:۰۶
کد مطلب:  1869249
رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی سوادآموزی آذربایجان شرقی خبر داد/
برگزاری مسابقه کتابخوانی در ایام مبارک دهه فجر

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه سوادآموزان دوره انتقال در ایام مبارک دهه فجر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی؛ بهارک تقی‌زاده با اشاره به  اینکه معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان با هدف توسعه و تقویت فرهنگ عمومی  و ارتقاء سطح آگاهی برای مشارکت و نقش آفرینی در فعالیت های اجتماعی، در کنار آموزش سواد ، برنامه های مختلف آموزشی و فرهنگی اجرا می کند.

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی تحصیلی استان افزود : با توجه به اینکه سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزّین شده است؛ آحاد جامعه در قبال تحقق این شعار مسئولند و از آنجا‌ که آموزش و پرورش یک ارگان آموزشی و فرهنگی است در بُعد فرهنگی و ترویجی شعار سال مسئولیت ویژه ای دارد.

تقی زاده افزود : فرهنگ سازی از طریق آموزش، می تواند بستر لازم برای محوریت قرار دادن تولید و رفع موانع رونق تولید را فراهم کند.

وی در این خصوص ادامه داد : معاونت سوادآموزی استان در نظر دارد در ایام مبارک دهه فجر مسابقه کتابخوانی ویژه سوادآموزان دوره انتقال با عنوان «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» برگزار نماید.

تقی‌زاده افزود : محتوای آموزشی این مسابقه کتاب «ایران سربلند ، ایران قوی» از انتشارات سازمان نهضت سوادآموزی می باشد و در نوزدهم بهمن ماه به شکل هم‌زمان در تمامی نواحی و مناطق استان برگزار خواهد شد‌./ابراهیمی

 

spp.ir/apash1397                                    کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :