13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۰:۳۲:۰۳
کد مطلب:  1869179
برگزاری ستاد انتخاباتی استانی یازدهمین دوره مجلس دانش آموزی

با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان و مدیرکل آموزش و پرورش استان ، جلسه ستاد انتخاباتی استانی  یازدهمین دوره مجلس دانش آموزی در محل سالن تجلی برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، رحیمی مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت : برگزاری انتخابات در کشور ما جایگاه ویژه دارد و قوام و مشروعیت مسئولین نظام ، مبتنی بر رای مردم است .

وی در ادامه اظهار کرد : تمامی مسئولین نظام به صورت مستقیم و غیر مستقیم ، با رای و نظر مردم انتخاب می شوند که نشان‌ می دهد کشور جمهوری اسلامی ایران یکی از دموکراسی ترین کشورهای دنیا است .

حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ، گفت : از حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری تقدیر می کنیم که نشان از ارزش دادن به اهمیت انتخابات دانش آموزی است.

 وی با اشاره به ظرفیت بالای مجلس دانش آموزی، ابراز داشت : انتخابات دانش آموزی در واقع تمرینی برای دموکراسی است .

مظفری همچنین تصریح کرد : انتخابات نمایندگان دانش آموزی استانی ، هر دو سال یکبار برگزار می‌شود و منتخبین به عنوان مشاورین  استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش  نیز معرفی می‌شوند .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه سازمان دانش آموزی یکی از چهار تشکل اصلی دانش آموزان است،  ابراز داشت :  سازمان دانش آموزی استان پویا و بانشاط است و در جذب دانش آموزان در راستای اهداف سازمانی خود، هدفمند و فعال گام بر می دارد.  

به اشتراک بگذارید :