22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۰:۱۸:۴۳
کد مطلب:  1869141
مدیر آموزش‌وپرورش مبارکه:
دو واحد آموزشی در مبارکه توسط خیرین کلنگ زنی و ساخت آنها آغاز شده است

محمد شفیع زاده گفت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده 2 واحد آموزشی توسط خیرین کلنگ زنی و ساخت آنها آغاز شده است، اما باز هم به حمایت‌های آنها نیاز داریم تا فضاهای آموزشی مناسب را تامین کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ششمین روز از بهمن ماه ۱۴۰۰ محمد شفیع زاده مدیر آموزش و پرورش مبارکه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی در خصوص وضعیت آموزش و پرورش مبارکه اظهار داشت: کل دانش‌آموزان شهرستان مبارکه ۲۷ هزار نفر هستند که در قالب ۲۰۰ واحد آموزشی پوشش داده شده که ۶۰ واحد در روستاها دایر هستند. 

وی افزود: کل فرهنگیان شاغل در شهرستان یک هزار و 770 نفر است و حدود ۴ هزار و ۳۰۰ نفر از دانش‌آموزان در روستاها تحصیل می‌کنند. همچنین شهرستان‌های ده‌سرخ، دیزیچه، زیباشهر، مجلسی و طالخونچه به مدیریت آموزش و پرورش مبارکه اداره می شوند.

مدیر آموزش و پرورش مبارکه با اشاره به نقش پررنگ خیرین در مدرسه سازی تاکید کرد: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده 2 واحد آموزشی توسط خیرین کلنگ زنی و ساخت آنها آغاز شده است، اما باز هم به حمایت‌های آنها نیاز داریم تا فضاهای آموزشی مناسب را تامین کنیم.

شفیع زاده ادامه داد: برخی صنایع همکاری خوبی با آموزش و پرورش دارند اما کافی نیست و در راستای رسالت اجتماعی و فرهنگی انتظار بیشتری از آنها داریم که البته این انتظار برای اعتلای فرهنگی دانش‌آموزان منطقه است و امیدوارم با وجود صنایع بزرگ و کوچک در اطراف شهرستان مبارکه مشکلات مرتفع شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از چالش‌های مهم برای ما کمبود فضاهای آموزشی است که در این باب باید همه دستگاه‌ها دست‌به‌دست هم دهند تا بهترین خدمت‌رسانی را به دانش‌آموزان داشته باشیم.
 

به اشتراک بگذارید :