19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1869083
مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی:
دانش‌آموزان برای اعزام به اردو و خروج از مدرسه باید از سامانه اردویی مجوز بگیرند

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی با تاکید براینکه هر دانش‌آموزی برای خروج از مدرسه باید از این سامانه مجوز بگیرد گفت تمام اطلاعات دانش‌آموز در این سامانه وجود دارد و بر خروج دانش‌آموز از مدرسه نظارت می‌‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی در دوره توانمندسازی روسای ادارات اردویی که صبح امروز ۶ بهمن ماه در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد با بیان اینکه تلاش‌های بسیاری در این زمینه صورت گرفته است اظهار کرد: برگزاری اردوها به صورت حضوری در شرایط کرونایی نشان از اهمیت این موضوع دارد.

وی افزود: سامانه مرکز کنترل اردویی کلید خروج دانش‌آموز از مدرسه در آموزش و پرورش است. این سامانه آبروی این وزارتخانه است که یک سامانه امن است.

رمضانی با تاکید براینکه هر دانش‌آموزی برای خروج از مدرسه باید از این سامانه مجوز بگیرد اضافه کرد: تمام اطلاعات دانش‌آموز در این سامانه وجود دارد و بر خروج دانش‌آموز از مدرسه نظارت می‌‌کند.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی ادامه داد: دستورالعمل سامانه اردویی توسط مرکز کمیسیون ایمنی راه‌ها و شورای عالی آموزش و پرورش تایید و از سوی وزیر آموزش و پرورش ابلاغ شده است.

وی با اشاره به اینکه کد اردویی از طریق این سامانه برای خروج دانش‌آموز از مدرسه صادر می‌شود گفت: امنیت دانش‌آموزان برای آموزش و پرورش بسیار مهم است که نباید به آن خدشه ای وارد شود.

رمضانی ضمن توصیه‌هایی برای درنظر گرفتن ماشین مناسب برای برگزاری اردوها عنوان کرد: سامانه اردویی بر تمام فرایند و مسیر اردو نظارت می‌کند و خانواده می‌تواند زمان رسیدن فرزند خود را متوجه شود.

به اشتراک بگذارید :