20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۰۹:۴۷:۳۶
کد مطلب:  1869077
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در دیدار با امام جمعه کازرون تاکید کرد:
ائمه جماعت سراسر فارس آموزش و پرورش را در تربیت عبد صالح یاری دهند

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ائمه جماعت شهرستان ها و مناطق به عنوان روسای شورای فرهنگ عمومی شهرستان، آموزش و پرورش را در تربیت عبد صالح یاری دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری در سفر یک روزه خود به شهرستان کازرون در دیدار با امام جمعه این شهرستان گفت: به دنبال تبادل نظر و هم فکری با دستگاه های مختلف اجرایی استان جهت سرعت بخشی به رشد کیفی در آموزش و پرورش هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: برنامه ریزی های لازم برای بازدید از همه مناطق و شهرستان ها انجام شده است تا از نزدیک شاهد مشکلات و مسائل موجود باشیم.
عسکری گفت: ائمه جماعت شهرستان ها و مناطق به عنوان روسای فرهنگ عمومی می توانند آموزش و پرورش را جهت تربیت عبد صالح یاری دهند.
وی گفت: اجرایی کردن سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را در دستور کار قرار داده ایم.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: اجرای نقشه مهندسی کشور را که از دغدغه های اصلی نماینده ولی فقیه در فارس است را نیز با تشکیل هیات های اندیشه ورز دنبال خواهیم کرد.
امام جمعه کازرون نیز در این جلسه گفت: انتظار می رود که مدیران برای در قله ماندن فارس در کشور تلاش مضاعف نمایند.
حجه الاسلام والمسلمین محمد صباحی، خواستار توجه بیشتر به مدارس امین شد و تصریح کرد: این مدارس نقش مؤثری در تربیت عبد صالح دارند.
خاطرنشان میشود: مدیرکل آموزش و پرورش فارس  قبل از این دیدار نیز در بدو ورود به شهرستان کازرون با حضور در گلزار شهدای این شهر با شهدا پیمان خدمت بست.


حضور در جمع مدیران مدارس و شورای معاونین آموزش و پرورش کازرون و گفتگو پیرامون مسائل و مشکلات موجود انها از دیگر برنامه های سفر یک روزه مدیرکل آموزش و پرورش فارس به کازرون است

به اشتراک بگذارید :