22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۳:۰۳:۰۰
کد مطلب:  1868763
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در همایش گرامیداشت روز مادر:
«بانوان فرهنگی»، بهترین بازو و مددکار جامعه، هستند

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: بهترین بازو و مددکاران جامعه، بانوان فرهنگی هستند که امیدواریم در گام دوم انقلاب در طی کردن مسیر اهل بیت ما را یاری کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران به نقل از ایرنا، انسیه خزعلی؛ در همایش بانوی خردمند و بزرگداشت روز زن اظهار کرد: امیدواریم فرهنگیان در تمام مراحل یاری رساندن زنان به زنان، ما را همراهی کنند.

وی با بیان این که باید در مسیر حضرت فاطمه(س) حرکت کنیم، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) با توجه به خصوصیات حضرت فاطمه (س) تأکید کرده‌اند که انفاق و توجه به نیازمندان، ضرورت فعلی جامعه است و باید مورد توجه قرار گیرد.

خزعلی خاطر نشان کرد: معاونت زنان دو طرح «ایجاد کسب و کار پایدار خانواده محور» برای کمک به اشتغال زنان سرپرست خانوار و «برنامه ای برای جلوگیری از طلاق» را در دستور کار قرار داده است.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده یادآور شد: پویشی برای سلامت بانوان و پویشی ویژه بانوان در حمایت از زندانیان در آینده ایجاد خواهدشد.

خزعلی خاطرنشان کرد: بانوان بیشترین مصرف کنندگان خون به دلیل وضع حمل هستند اما از طرف دیگر جزو کمترین اهداکنندگان‌ هستند؛ چرا که در این خصوص، فرهنگ سازی لازم صورت نگرفته است.

به اشتراک بگذارید :