22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۲:۴۸:۳۳
کد مطلب:  1868077
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
مسیر رشد، توسعه و پیشرفت آموزش‌وپرورش استان مدیون زحمات بانوان فرهنگی است

مراسم سالروز ولادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام زن و مادر در مرکز آموزشی - رفاهی شماره 3 فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در پنجمین روز از بهمن‌ماه  1400، مراسم سالروز ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) و گرامیداشت مقام زن و مادر با حضور محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، رحمت‌الله ممیز مشاور مدیرکل، وجیهه لوح موسوی کارشناس مسئول امور زنان اداره کل و همکاران بانوی شاغل در اداره کل آموزش‌وپرورش در مرکز آموزشی - رفاهی شماره 3 فرهنگیان برگزار شد. 

در این مراسم مدیرکل آموزش‌وپرورش استان ضمن تبریک این ایام خجسته به همکاران، گفت: بانوان الگوی نظم و انضباط در جامعه هستند و لازم است از همة بانوان شاغل در پست‌های مختلف اداره کل آموزش‌وپرورش به‌خاطر زحمات و نظم کاری‌شان تشکر کنم. 

وی افزود: مسیر رشد، توسعه و پیشرفت آموزش‌وپرورش استان مدیون زحمات و نظم شما بانوان فرهنگی است چراکه کارهایی که در اداره کل آموزش‌وپرورش به همکاران خانم سپرده شده به‌خوبی به سرانجام رسیده است. 

اعتدادی تصریح کرد: نمونه بارز بانوان موفق در استان خانم یوسفی‌فر یکی از همکاران فرهنگی شهرستان برخوار است که باتوجه‌به رزومه و فعالیت‌های علمی‌اش به‌عنوان بانوی سرآمد علمی کشور در حضور معاون رئیس‌جمهور و وزیر آموزش‌وپرورش معرفی و تقدیر شد. 

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان از همکاران بانوی شاغل در این اداره کل تقدیر به عمل آمد.
 

 

به اشتراک بگذارید :