22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۲:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1868007
استاندار تهران:
هر جا که اجرای کار به دست مردم باشد توفیق بیشتری حاصل می‌شود

استاندار تهران در آیین افتتاحیه ۸ پروژه عمرانی آموزش و پرورش ملارد گفت: مشارکت و حمایت مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی آموزش و پرورش نتایج بهتری را به ارمغان می‌آورد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محسن منصوری وی با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم  و ابراز امیدواری از اینکه حاصل تحصیل دانش‌اموزان این مدارس خیرساز، رشد و نمو آینده‌سازانی مومن و متعهد در تراز جمهوری اسلامی خواهد بود، گفت: هر جا که مشارکت مردم در اجرای فرآیندها پررنگتر باشد نتایج ملموس و سریعتر خواهد بود.

وی گفت: ساختارهای اداری و اجرایی کشور ممکن است توان برداشتن بارهای متعدد را نداشته باشد گاهی اوقات ورود مردم در اجرای برنامه‌های متعدد بسیار حائز اهمیت است.

استاندار تهران گفت: یکی از از بسترهایی که مشارکت مردم نتایج فرخنده ای دارد، حضور در عرصه آموزش و پروش است، مدارس هیات امنایی، غیرانتفاعی و... همچنین حضور خیرین مدرسه ساز نمونه‌ای از این واگذری‌های بجا در کشور است.

وی با اشاره به نشستی که با سازمان نوسازی مدارس برگزار شد، گفت: مصوب شد در سال۴۰۲-۱۴۰۱ اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی و تجهیز مدارس استان تهران تخصیص یابد که سهم سازمان نوسازی ۵۰۰ میلیارد تومان،  خیرین ۵۰۰ میلیارد تومان و ۵۰۰ میلیارد تومان هم از طریق پروژه‌های مولد سازی تامین گردد.

منصوری با اشاره به جمعیت بیش از ۱۴ میلیونی استان تهران گفت: در کنار این جمعیت قابل احصا ورود اتباع و اسکان در شهرستانهای استان تهران تدابیر خاصی برای تامین نیازهای شهروندان را می‌طلبد که باید با مشارکت و همیاری شهروندان محقق گردد.

به اشتراک بگذارید :