22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ ۱۲:۱۰:۰۰
کد مطلب:  wpqoHBXO
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همزمان با اجرای طرح پروژه مهر :
بازگشایی مطلوب مدارس نیازمند همکاری همه سطوح جامعه است

عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از بازگشایی مدارس در شور و نشاط تعلیم و تربیت در آغاز مهر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران پس از بازدید از آموزش وپرورش شهرستان ملارد، اجرای پروژه مهر را در این شهرستان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: مدارس با تمام پتانسیل، برای آغاز سال تحصیلی آمادگی پیدا می کنند و بازگشایی مدارس در شور و نشاط تعلیم و تربیت عملی خواهد شد.

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران ضمن تاکید بر اینکه می بایست روز بازگشایی مدارس واقعاً آغاز سال تحصیلی باشد گفت: می بایست اول سال تحصیلی با برنامه ریزی دقیق و حساب شده و اجرای مطلوب دستورالعمل پروژه مهر، روند آموزش در مدارس آغاز شود.

این مقام مسئول لزوم مشارکت همه جانبه دستگاه های اجرایی در بازگشایی مدارس را یادآور شد و افزود: رسیدن به اهداف پروژه مهر و بازگشایی مطلوب مدارس، نیازمند همکاری همه سطوح جامعه است.

فولادوند راد سازماندهی نیروی انسانی را از اولویت های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خواند و گفت: امید است در ایام باقی مانده تمامی نیروها تامین و سازماندهی شده و به امید خدا هیچ کلاسی بدون معلم در اول سال تحصیلی نداشته باشیم.

وی همچنین بر استفاده از کالاهای ایرانی در مدارس تاکید کرد و افزود:  توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید کنندگان داخلی از مدارس آغاز می شود و این فرهنگ سازی جز برنامه های امسال در پروژه مهر است.

شایان ذکر است مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران همچنین از کارشناسی های اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد بازدید نمود.

 

به اشتراک بگذارید :