14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۲:۰۲:۰۷
کد مطلب:  1867969
انتخابات نمایندگان مدیران مدارس در شورای انجمن اولیا و مربیان استان برگزار شد

جلسه انتخابات نمایندگان مدیران مدارس در شورای انجمن اولیا مربیان استان با حضور معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل، رئیس اداره انجمن اولیا مربیان استان، رئیس اداره ارزیابی و مدیران عضو شورای انجمن نواحی مناطق استان در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در ابتدای این جلسه حسنلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام زن و روز مادر و تشکر از حضور مدیران، تعامل مدیران با اولیا به ویژه اعضای انجمن اولیا مربیان آموزشگاه را ضروری دانسته و آن را زمینه ساز شادابی و طراوت دانش آموزان و موثر در توسعه فرایند آموزشی توصیف کرد.

وی در ادامه از زحمات تمامی مدیران و معلمان استان که در دوران کرونا به خوبی عمل کردند تقدیر و تشکر کرد.

کلانتری رئیس اداره انجمن اولیا مربیان استان نیز ضمن تشکر از مشارکت مدیران در شورای انجمن مناطق به تشریح فرآیند برگزاری انتخابات شورای استان پرداخت.

 وی در ادامه از زحمات اعضای شورای انجمن استان در سال قبل تشکر نموده و بر ضرورت توجه مدیران مدارس به برگزاری دوره های آموزش خانواده تاکید نمود.

 

شایان ذکر است در پایان هر یک از اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و "علیرضا نصیری"جهانگیر معصومی" و "رضا اثباتی" به عنوان اعضای اصلی و "فرح یادگاری" و "یونس حسنی" به عنوان اعضای علی البدل جهت عضویت در شورای انجمن اولیا و مربیان استان انتخاب گردیدند.

به اشتراک بگذارید :