14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۵۸:۲۶
کد مطلب:  1867957
مدیر کل آموزش و پرورش استان در جلسه روسای مناطق و نواحی :
کلاس ها به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار شود

جلسه روسای مناطق و نواحی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش و معاونین اداره کل به صورت ویدیو کنفرانس در سالن غدیر اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان ، ضمن تاکید  بر  نظارت جامع از مدارس گفت: با توجه به تاکید آموزش های حضوری در مدارس، باید با یک عزم جدی و همکاری همه جانبه در این راستا گام برداریم که در این زمینه نیازمند نظارت بیشتر و مستمر ادارات مناطق بر مدارس هستیم.

 مظفری در ادامه با اشاره به بخشنامه های ابلاغی در خصوص برگزاری کلاس های حضوری ،  گفت: باید عوامل اجرایی و آموزشی مدارس  همه روزه در محل خدمت خویش حضور یافته و کلاس ها را به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیش رو رو بودن ایام الله دهه فجر  تصریح کرد : تمامی فرهنگیان و دانش آموزان استان در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر اهتمام داشته باشند .

 وی همچنین بیان کرد:  ۷ میلیارد تومان اعتبار جهت خرید تجهیزات هنرستان ها اختصاص یافته و بخش عمده‌ای از  این اقلام خریداری شده و در روزهای آتی  در بین هنرستان ها توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول همچنین عنوان کرد:  در طول ماه های اخیر موفقیات های خوبی با همکاری تمامی فرهنگیان استان برای مجموعه آموزش و پرورش استان کسب گردید که از این بابت  تقدیر و تشکر می کنیم و همچنین از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان نیز بابت حمایت های بسیار خوبی که از دستگاه آموزش و پرورش داشته اند نیز تشکر می نمایم .

 

 در ادامه این جلسه هر یک  ازمعاونین،  اهم برنامه‌ها،طرح‌ها و موضوعات جاری در  حوزه کاری خود را تبیین و تشریح کردند .

شایان ذکر است در این جلسه معاونین و مسئولین ارزیابی و عملکرد ادارات  آموزش و پرورش مناطق و نواحی نیز حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :