22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۰:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1867813
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در آیین افتتاحیه ۸ پروژه عمرانی آموزش و پرورش ملارد؛
خیرین مدرسه ساز منشاء خیرات کثیری در شهرستان ملارد هستند

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در آیین افتتاحیه ۸ پروژه عمرانی آموزش و پرورش شهرستان ها در آموزشگاه زنده‌یاد زرگران گفت: قدردان لطف خیرین مدرسه ساز در شهرستان های استان تهران باشیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران سید مجتبی هاشمی با گرامیداشت یاد شهدای فرهنگی و ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز و بزرگداشت یاد و خاطره سید هادی موجانی رئیس فقید مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران  گفت: امروز هم میزبان خیرین محترمی هستیم که پروژه‌های عمرانی‌شان افتتاح می‌شود و هم میزبان خیرینی که طی چند سال اخیر در این منطقه  منشاء خیر بوده‌اند و به خاطر دوران کرونا نتوانستیم، شایسته از ایشان تجلیل کنیم.

وی در ادامه گفت: در این چند سال حمایت خیرین مدرسه ساز در مشارکت ساخت فضاهای آموزشی شهرستان‌های استان تهران، کمک شایانی در تامین کلاس درس کرده است و ما قدردان زحمات و لطف این عزیزان هستیم.

مراسم افتتاحیه ۸ پروژه عمرانی آموزش و پرورش ملارد با حضور وزیر آموزش و پرورش، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، نماینده مردم محترم شهرقدس، شهریار و ملارد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و دیگر مسئولان استانی و منطقه‌ای در آموزشگاه زنده یاد کبری زرگران ملارد برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :