22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۰۹:۴۹:۰۴
کد مطلب:  1867647
آیین تجلیل از زحمات معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش استان

آیین تجلیل از زحمات معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش استان که به‌افتخار بازنشستگی نائل آمد، در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در چهارمین روز از بهمن‌ماه 1400، آیین تجلیل از زحمات معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش استان در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد . 

در این برنامه که با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، معاونین و مشاورین مدیرکل، رؤسا و کارشناسان این اداره کل و همچنین جمعی از رؤسای نواحی و مناطق، مدیرکل اسبق نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان برگزار شد از زحمات سید محمد میرپور معاون پژوهش برنامه‌ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش‌وپرورش استان که به‌افتخار بازنشستگی نائل شد تجلیل به عمل آمد.

محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان در این آیین ضمن تشکر از زحمات دلسوزانه سید محمد میرپور اظهار داشت: ایشان الگویی کم‌نظیر در آموزش‌وپرورش کشور هستند؛ با فضایل اخلاقی که در وجود ایشان است و تجربیات ارزنده‌شان، همواره دلسوزانه مسائل آموزش‌وپرورش را پیگیری می‌کردند و برای اعتلای آموزش‌وپرورش قدم‌های بزرگی برداشتند.


 

به اشتراک بگذارید :