24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۱۶:۲۶:۵۱
کد مطلب:  1866929
معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان:
بنیاد برکت و بنیاد احسان دو بازوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه آموزش و پرورش هستند

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان در جلسه مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: بنیاد برکت و بنیاد احسان دو بازوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حوزه آموزش و پرورش هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد آهنگران» در جلسه مشترک با مدیرکل آموزش و پرورش مازندران از تشکیل بنیاد احسان در کنار بنیاد برکت در ستاد اجرایی فرمان امام خبر داد و گفت: بنیاد ۱۵ خرداد نیز اخیراً به ستاد فرمان امام واگذار شده که مسئولیت سلامت محرومین را برعهده دارد.

وی افزود: بنیاد برکت در زمینه ساخت مدارس با آموزش و پرورش همکاری دارد اما با تشکیل بنیاد احسان به حوزه‌های نرم‌افزاری، آسیب های اجتماعی و افراد بازمانده از تحصیل ورود پیدا کرده ایم.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان تصریح کرد: تهیه لوازم التحریر، بسته های آموزشی، عدالت آموزشی و مشاوره های تحصیلی از مسئولیت‌های بنیاد احسان است. در همین راستا طرح «نگاه نو» که ورود مربیان گزینش شده در حوزه مسائل مختلف پرورشی به مدارس است را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: پیشرفت منطقه‌ای در حال حاضر اولویت کار ماست که از استان مازندران، شهرستان‌های سوادکوه، نکا و گلوگاه به عنوان شهرستان‌های پایلوت انتخاب شدند تا در عرصه های اشتغال زایی، زیرساخت‌ها و عدالت آموزشی حرکت هایی برای پیشرفت صورت گیرد.

به اشتراک بگذارید :