14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۱۲:۰۷:۱۱
کد مطلب:  1866505
مدیر کل آموزش و پرورش استان  زنجان در  جلسه ستاد شاهد استان :
کلاس های حضوری مدارس ،طبق دستورالعمل های ابلاغی، برگزار شود

جلسه ستاد شاهد استان با حضور حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  کاظمی مدیر کل شاهد و ایثارگران استان و دیگر اعضا ستاد در محل سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این جلسه ضمن اشاره با تاکید به برگزاری کلاس های حضوری مدارس ، طبق دستورالعمل های ابلاغی جدید، گفت : نسبت به برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت  آموزش حضوری در مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی  و  تراکمی کلاسی و دستورالعمل های مربوطه انجام گیرد .

وی در ادامه تصریح کرد : عدم برگزاری آموزش های حضوری،  موجب افت  کیفیت آموزشی و روند تحصیلی دانش آموزان خواهد شد و جبران این آسیب ها، بسیار سخت است .

وی با اشاره به اینکه  در مدارس روستایی آموزش های حضوری از اول مهر ماه شروع شده است، افزود : مدارس شاهد در امر برگزاری کلاس های حضوری ، طبق دستورالعمل های اعلام شده ، پیشگام باشند .

برگزاری دوره ضمن خدمت و توانمند سازی مدیران مدارس ایثارگران به صورت تخصصی، برگزاری یادواره شهدا  در مدارس استان، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، برگزاری کلاس های حضوری  و برگزاری کارگاه های آموزشی با محوریت شناسنامه مدارس شاهد با رویکرد تدریس تمام ساحتی در مدارس از دیگر موارد مطروحه و مورد تاکید در این جلسه بود که بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

به اشتراک بگذارید :