14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۹:۲۰:۱۹
کد مطلب:  1866113
جلسه مجازی توسعه آموزش های حضوری برگزار شد

جلسه مجازی توسعه آموزش های حضوری با حضور معاون آموزش ابتدائی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان و رئیس اداره دوره دوم و معاونین آموزشی مناطق و نواحی 14 گانه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه طبق رهنمود های معاون آموش ابتدائی استان، مقرر گردید نسبت به برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت توسعه آموزش حضوری در مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی _ تراکمی کلاسی و دستورالعمل های مربوطه انجام گیرد و در راستای اجرای برنامه های تحولی طرح ملی خوانا و گویا توضیحات و توصیه های لازم جهت اجرای مطلوب بسته های تحولی مذکور بیان گردید.

ضمنا تاکید گردید همه فعالیت های آموزشی در فضای کلاس درس در مدارس انجام خواهد شد و از بستر شبکه آموزشی شاد در ذیل فعالیت های آموزش حضوری به عنوان ابزار آموزشی استفاده گردد.
در این جلسه ، رییس اداره آموزش ابتدایی استان ، از اجرای برنامه جبران و تثبیت یادگیری برای دانش آموزان دارای افت تحصیلی خبر داد.
حسینعلی شمس رییس اداره آموزش ابتدایی استان افزود : برنامه جبران و تثبیت یادگیری برای دانش آموزان دارای افت تحصیلی در ایام کرونایی در دو نوبت بهمن 1400تا خرداد 1401و تیر تا شهریور 1401با همکاری دانشگاه فرهنگیان و گروههای آموزشی به صورت دو جلسه در هفته برای مواد درسی ریاضی و فارسی دوره اول ابتدایی و دو جلسه در هفته برای دروس ریاضی ، فارسی و علوم دوره دوم ابتدایی برگزار خواهد شد.

گفتنی است در پایان نیز مسئولین نواحی و مناطق سوالات خود را مطرح و به ایراد نظرات خود درخصوص توسعه آموزش های حضوری پرداختند.

به اشتراک بگذارید :