22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۸:۴۸:۰۱
کد مطلب:  1866023
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
مهمترین مسئله امروز آموزش و پرورش مسئله بازگشایی حضوری مدارس است

نشست مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با مناطق به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان سرمنشاء تربیت در زندگی اهل بیت، گفت: مهم ترین مسئله امروز آموزش و پرورش، مسئله بازگشایی حضوری و حداکثری با حضور دانش آموزان در مدارس است، که باید تمام تلاش خود را برای اجرای این سیاست مهم دولت به کار بگیریم.

سیدمجتبی هاشمی ادامه داد: اگر ما ارزیابی درستی از فعالیت های چند وجهی آموزش و پرورش داشته باشیم می توانیم به نتایج مطلوبی برسیم چرا که دستگاه تعلیم و تربیت به عنوان یک نهاد دارای استقلال در راستای وظایف شناخته شده خود حرکت می کند.

این مقام مسئول، با اشاره به پیام رهبری در خصوص اینکه آموزش و پرورش یک نهاد تخصصی است، گفت: با توجه به شرایط اجتماعی حال حاضر و رویکرد دولت جدید، وظیفه ما است که شعارهای دولت را به گفتمان و این جریان را به عمل تبدیل کنیم.

 هاشمی انقلابی عمل کردن، پرهیز از تشریفات، ارتباط موثر با مردم، رفع مشکل مردم از مهمترین اهداف این اداره کل معرفی و تأکید کرد: با مدیریت و تمرکز بر فعالیت ها می توان به این مهم دست یافت.

وی در پایان تصریح کرد: باید بر اساس منابع قابل دسترس، با تمرکز بر اعداد دقیق و درست برنامه ریزی انجام دهیم و اساس کار، تشخیص و تخصیص منابع قابل دسترس به اولویت های آموزش و پرورش است.

به اشتراک بگذارید :