17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۱۴:۴۶:۵۵
کد مطلب:  1865333
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
چهره دانش‌آموزان، خانواده‌ها و همکاران فرهنگی با ساخت فضاهای آموزشی توسط خیرین، متبسم و شاد می‌شود

محمد اعتدادی گفت: ساخت مدرسه از سوی خیرین بسیار ارزشمند است و نمی توان روی این اقدام قیمت گذاشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سومین روز از بهمن ماه ۱۴۰۰، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در مراسم افتتاحیه دبستان دخترانه شهید حاج عباس مهرابی نجف آباد ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت یاد و خاطرات معلمان و دانش‌آموزان شهید، اظهار داشت: آموزش و پرورش نجف آباد همیشه سربلند بوده؛ چهره دانش‌آموزان، خانواده‌ها و همکاران فرهنگی متبسم و شاد می‌شود با ساخت فضاهای آموزشی توسط خیرین محترم که نمی‌توان قیمتی برای آن متصور بود.

اعتدادی تاکید کرد: از خانواده محرابی به خاطر این اقدام ارزشمند سپاسگزارم چرا که کار بزرگی انجام داده‌اند، مسائل آموزش و پرورش با اقدامات ارزشمند خیرین حل می‌شود و از طرف همه فرهنگیان و آفرینشگران علم، دانایی و دانش از شما صمیمانه تشکر می کنم.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: در کاشان مادر خیری که چهار فرزند شهید داشت، کلنگ ساخت مدرسه‌ای را بر زمین زد و این کار بسیار بزرگ بود؛ چرا که این مادر ۴ فرزند خود را تقدیم انقلاب کرده و حالا نیز اموال خود را برای ساخت مدرسه هزینه می‌کند. مطمئناً این اتفاق از برکات انقلاب اسلامی است و با هیچ چیزی در دنیا قابل قیاس نیست.

به اشتراک بگذارید :