15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1864997
مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه:
مسئولین روابط‌عمومی مشاورین دلسوز مدیران آموزش‌وپرورش هستند

محمد شفیع‌زاده: ورود به‌موقع روابط‌عمومی در موضوعات مختلف، اطلاع‌رسانی کارهای شاخص و رعایت اعتدال، حافظ شأن دستگاه آموزش‌وپرورش است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در سومین روز از بهمن‌ماه 1400 گردهمایی کارشناسان روابط‌عمومی با حضور محمد شفیع زاده مدیر آموزش و پرورش مبارکه ، مهران سلطانیان کارشناس مسئول اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان به همراه کارشناسان این اداره و همچنین کارشناسان روابط‌عمومی مناطق باغبادران ، زرین‌شهر ، شهرضا ، مبارکه ، سمیرم ، دهاقان ، پیربکران ، فلاورجان به میزبانی آموزش‌وپرورش مبارکه برگزار شد . 

در این برنامه محمد شفیع‌زاده مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان مبارکه ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) بر نقش روابط‌عمومی در انعکاس فعالیت‌های آموزش‌وپرورش تاکید کرد و اظهار داشت: روابط‌عمومی باید به‌صورت تخصصی وارد میدان کار شود و همواره دلسوز و همراه مدیر آموزش‌وپرورش باشد.

وی با اشاره به تنوع فعالیت‌ها و انتظارات مسئولین در شهرستان‌ها و مناطق افزود: در مناطق و شهرستان‌ها در مسائل بین دستگاهی همواره حوزه آموزش‌وپرورش مطالبه مسئولین شهرستان‌ها بوده و باتوجه‌به حساسیت‌های موجود نیاز است که برخی مسائل منحصربه‌فرد و بحران‌ها توسط مسئولین روابط‌عمومی مدیریت شود.

شفیع‌زاده با تاکید بر اهمیت حوزه کاری روابط‌عمومی در حفاظت از شأن دستگاه ، تاکید کرد: ورود به‌موقع روابط‌عمومی در موضوعات مختلف، اطلاع‌رسانی کارهای شاخص و رعایت اعتدال از جمله این موارد است . 

وی ایجاد انگیزه و امید در بین همکاران ، دوری از حواشی و موقعیت سنجی و مشاوره به مدیر آموزش‌وپرورش در نواحی و مناطق را از دیگر فعالیت‌های مورد انتظار روابط‌عمومی عنوان کرد، و گفت: مسئولین روابط‌عمومی مشاورین دلسوز مدیران آموزش‌وپرورش هستند و همواره باید در مسائل مختلف به مدیران مشورت بدهند.
 

 

به اشتراک بگذارید :