19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۱۱:۲۵:۵۶
کد مطلب:  1864643
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
برگزاری پویش مجازی «دست‌بوسِ مادر» در شبکه شاد

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری پویش مجازی «دست‌بوسِ مادر» در شبکه شاد همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری خبرداد.

میکائیل باقری در گفت وگو با روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند «باید کاری کنیم که بچه‌ها دست مادر را حتماً ببوسند؛ اسلام دنبال این است.» بر همین اساس امسال همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) و روز مادر و بزرگداشت مقام زن، اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش باهمکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری اقدام به برگزاری پویش مجازی «دست‌بوسِ مادر»  در شبکه شاد کرده است.

وی افزود: دانش آموزان می توانند از این دست‌بوسی مهربانانه، عکس بگیرند و سوم تا هشتم بهمن ماه  عکس های خود را در شبکه شاد به نشانی alo_nojavan@ ارسال کنند.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: جوایزی هم برای این پویش در نظر گرفته شده که به قید قرعه به منتخبان اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد: همه دانش آموزان می توانند برای پیوستن به این پویش و کسب اطلاعات بیشتر به کانال  اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورشparvareshi1@ یا کانال nojavan_khamenei@ در شبکه شاد مراجعه کنند.

به اشتراک بگذارید :