14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۱۱:۱۰:۵۱
کد مطلب:  1864591
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان:
آموزش و پرورش مازندران در حوزه شاهد برنامه های ابتکاری و ایده های نو دارد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان گفت: آموزش و پرورش مازندران در حوزه شاهد برنامه های ابتکاری و ایده های نو دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ ستاد اجرایی شاهد استان با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش و کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با موضوع تشریح و تبیین شناسنامه فعالیتهای مدارس شاهد و تصمیمی گیری در خصوص برگزاری کلاسهای تقویت بنیه علمی طرح شاهد برگزار شد.

سعید کهنسال در این نشست تأکید کرد: باید ایده های نو و نگاه تغییر داشته باشیم و تحول را بپذیریم.

وی افزود: گام دوم انقلاب نگاهی تحولی، جهشی، جهادی و انقلابی به امور دارد و به همین جهت بر کارهای خلاقانه تأکید دارم.کارهایی ساده ولی اثرگذار.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تصریح کرد: آموزش و پرورش مازندران در زمینه مسائل شاهد و امور ایثارگران ایده های نو دارد.از جمله آن می توان به شهیدپژوهی در اجرای یادواره شهدای دانش‌آموزی در مدارس اشاره کرد.

کهنسال با تأکید بر بازدیدهای میدانی بیشتر از مدارس شاهد گفت: هزینه هایی که برای مدارس شاهد انجام می شود باید منجر به مهارت شود نه مدرک.از همین رو باید پایش و ارزیابی دقیق تری صورت پذیرد.

وی خاطرنشان کرد: بهتر است اقدامات زودبازده را در اولویت قرار دهیم چراکه نتایج آن محسوس خواهد بود و منجر به افزایش مهارت نیز می شود.

این مقام مسئول با بیان اینکه با تمام توان در خدمت آموزش و پرورش هستیم یادآور شد: در برگزاری یادواره ها باید مراقب باشیم تا دچار کلیشه و تکرار مکررات نشویم و نگاه نو و خلاقانه را مد نظر قرا دهیم.

 

به اشتراک بگذارید :