20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ ۰۹:۵۱:۵۲
کد مطلب:  1864353
مدیرکل آموزش و پرورش فارس در کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر استان خبر داد:
زنگ انقلاب در مدارس فارس نواخته می شود

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: همزمان با ورود تاریخی حضرت امام (ره) به میهن اسلامی صبح روز 3 شنبه 12 بهمن ماه، زنگ انقلاب در تمامی مدارس فارس نواخته می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری درجمع اعضای کمیته دانش آموزی و فرهنگیان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی  فارس گفت: باید در تدوین برنامه های دهه فجر به گونه ای عمل کنیم که بینش دانش آموزان نسل جدید درباره انقلاب عمیق شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: روح و فحوای تمامی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی ضمن توجه به برش استانی نقشه مهندسی کشور  باید برگرفته از سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب باشد.

عسکری گفت: اعتقاد داریم در اجرای برنامه ها ضمن حفظ ارمانها باید نوآوری هایی نیز داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: استفاده از ظرفیت دانش آموزان و فرهنگیان جوان نیز می تواند به کیفیت بخشی اجرای برنامه ها دهه فجر کمک کند.

وی گفت: باید با تلقی فضای مجازی به عنوان یک فرصت بخشی از برنامه های مهم خود را در این حوزه اجرا کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: مکتب شهید سلیمانی به عنوان یک مدرسه درس آموز نیز باید در تمام فعالیت های پرورشی به عنوان یک محور مد نظر قرار گیرد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس نیز در این جلسه گفت: می خواهیم در دهه فجرتاریخ انقلاب را برای بصیرت افزایی و تبیین رخدادها با ابزارهای متفاوت برای دانش آموزان تشریح کنیم.

جهانبخش بانشی گفت: اعتقاد داریم تمامی برنامه های دهه فجر باید مدرسه محور باشد تا قلب و روح دانش آموزان را مورد هدف قرار دهد.

وی گفت: برگزاری همایش ها و پویشها در کنار برگزاری سلسله نشست های گفتمانی با حضور خانواده معظم شهدا  از دیگر برنامه های آموزش و پرورش فارس می باشد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: دهه فجر را ما بزرگترین جشن دینی و ملی کشورمان می دانیم که این ایام مبارک فرصت بزرگی برای دشمن شناسی نیز هست.

به اشتراک بگذارید :