27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۱۲:۰۷:۰۱
کد مطلب:  uEVAt4ru
نمایندۀ ولی فقیه در منطقۀ مقاومت بسیج استان تهران:
بسیج یکی از مهم ترین و مؤثرین عوامل ایستادگی در برابر هجمه های دشمن است

نمایندۀ ولی فقیه در منطقۀ مقاومت بسیج استان تهران در ، نشست هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اردوهای راهیان نور شهرستان های استان تهران، گفت: بسیج یکی از مهم ترین و مؤثرین عوامل ایستادگی در برابر هجمه های دشمن است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اردوهای راهیان نور شهرستان های استان تهران، با حضور سردار نصیری، فرماندۀ منطقۀ مقاومت بسیج استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین نظری، نمایندۀ ولی فقیه در منطقۀ مقاومت بسیج استان تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کلا آموزش و پرورش و سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در سالن شمارۀ یک شورای اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین مختار نظری، نمایندۀ ولی فقیه در منطقۀ مقاومت بسیج استان تهران، در نشست هماهنگی و برنامه ریزی ستاد اردوهای راهیان نور شهرستان های استان تهران، گفت: در بحث تربیتی، مأموریت تربیت انسان ها تنها از آن خداوند متعال است و نقش مربی در نظام تربیتی احیای انسانیت و نجات انسان از جهل و ظلالت و گمراهی و رساندن به قلۀ رفیع علم و دانش است.

وی، مقام معلم در جامعه را بالاترین مقام انسانی و دارای کرامت ویژه دانسته و در ادامه خطاب به دست اندرکران حوزۀ آموزش و پرورش، افزود: باید خداوند را شاکر بود که این مسئولیت را به شما داده است که در تعالی روح فرزندان و دانش آموزان نقش داشته باشید.

نمایندۀ ولی فقیه در سپاه سیدالشهدای استان تهران، در بخش دیگری از سخنان خود، پرداختن به بسیج و تقویت این نیروی عظیم انسانی را یکی از مهم ترین رسالت های نظام جمهوری اسلامی ایران دانسته و ادامه داد: فقط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی متولی حفظ بسیج نیست، چرا که همۀ ارگان ها و نهادهای دولتی و مسئولین متولی آن ها باید خود را در این زمینه مسئول بدانند.

نظری، در ادامه، رسالت حفظ تمامیت ارزی و معنوی جمهوری اسلامی ایران در مقابل آسیب ها و تهاجم فرهنگی دشمن را از رسالت های مهم بسیج دانسته و در این زمینه اظهار داشت: وقتی دشمنان ما به دنبال آسیب رساندن به نظام اسلامی می باشند، باید در برابر هجمه های آنها ایستادگی کرد چرا که بی شک، بسیج یکی از مهم ترین و مؤثرین عوامل ایستادگی در برابر هجمه های دشمن است که ظرفیت بالا، عظیم و قدرتمند مردمی و انسانی را در خود دارد.

این مقام مسئول، در پایان تأکید کرد: مجموعۀ وزارتخانه های در این مسئولیت وظیفه دارند تا با سپاه همکاری کنند تا این نیروی انسانی، همیشه در برابر تهدیدات دشمن آماده و پویا باشد.

به اشتراک بگذارید :