17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۶:۱۶:۴۴
کد مطلب:  1863529
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در نشست تکریم از بازنشستگان این اداره‌کل:
از بازنشستگان می‌خواهم از تجربیات گران‌سنگ خود ما را بی‌نصیب نکنند

مراسم ویژه اداره‌کل آموزش و پرورش استان مازندران با هدف تکریم از بازنشستگان این اداره‌کل به میزبانی علی‌رضا سعدی‌پور و با حضور پررنگ کارکنان و مدیران دستگاه تعلیم و تربیت استان در باشگاه فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی‌رضا سعدی‌پور» در این مراسم ضمن یادکرد از شهیدان استان به ویژه شهیدان دانش‌آموز و فرهنگی مازندران، شهدای مدافع حرم و فرشتگان سلامت، گفت: برای من جای افتخار دارد که در این جمع حضور دارم و فرصت دارم تا ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر و روز زن، به همکاران خودم که به درجه فرهیختگی و بازنشستگی نائل شدند، تبریک و خداقوت ویژه دارم.

وی افزود: قدردانی از شما عزیزان در حقیقت هم قدردانی از مقام علم و دانش است و هم خداقوت و خسته نباشید به نهاد تعلیم و تربیت و ما به‌طور ویژه قدردان شما هستیم.

سعدی‌پور ادامه داد: هر کدام از این دوستان که امروز در این جشن به عنوان بازنشسته معرفی می‌شوند وزنه‌های دستگاه تعلیم و تربیت هستند و خدماتی که کردند ماندگار خواهد شد و این پیشکسوتان آیینه تمام‌نمای آینده ما هستند و ما نیز به آنان ملحق خواهیم شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران  در خصوص معاون سابق آموزش متوسطه دستگاه تعلیم و تربیت مازندران گفت: ابن برادر عزیز یکی از مدیران پرتلاش و مطلع بود در این اداره کل و قرار بود در همان مقطع که بازنشست شدند ما از جناب نظری قدردانی کنیم که به دلیل کرونا میسر نشد و به امروز منتهی شد و همین که بلافاصله پس از بازنشستگی در یکی از دانشگاه‌های استان به‌عنوان‌ معاون آموزش مشغول کار شدند، نشانگر توانایی ایشان است.

سعدی‌پور در ادامه به عملکرد سید علی ساداتی معاون سابق تربیت بدنی و سلامت دستگاه تعلیم و تربیت مازندران پرداخت و گفت: این برادر ضمن تلاش مستمر در دوره آغاز شیوع کرونا، یک ویژگی ارزشمند دیگر نیز داشت و آن این بود که همواره لبخند بر لب داشت.

وی به غیبت سید دیگری که از نیروهای بازنشسته است اشاره کرد و گفت: برای جناب سید عیسی میرشفیعی که موفق به حضور در این جلسه نشدند نیز برنامه ویژه قدردانی در نظر داریم که در آینده نزدیک انجام خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران در ادامه به تقی نیا معاون سوادآموزی اشاره کرد و گفت: من سال‌هاست جناب تقی نیا را می‌شناسم و نظم و انضباط و تعهد سازمانی از ویژگی‌های جناب تقی نیا است و برای این برادر بزرگوار آرزوی موفقیت دارم.

سعدی‌پور در خصوص بهروز منصور کیایی هم گفت: ایشان نیز از مدیران مهربان،  دلسوز و فداکار بودند و برای من بسیار دشوار است از این افراد جدا شوم، افرادی که بهترین خاطرات و بهترین روزهای کاری ام را در کنار این برادران بزرگوار تجربه کردم.

مدیرکل آموزش و پرورش این آمدن و رفتن‌ها را درسی دانست که باید مورد توجه باشد و تاکید کرد: این آغاز و پایان‌ها، ما را به این حقیقت متوجه می‌سازد که زمان به سرعت می‌رود و چیزی که از همه ما می‌داند همین خوبی و کار ماندگار است.

وی ادامه داد: همچنین از برادر بزرگوار عبدالمطلب طالبی حوزه سوادآموزی، لطف الله افراسی حوزه مالی، امیرعباس طالبی امور مالی و تشکیلات، عزیزالله مولایی در حوزه فرهنگی و هنری، قاسم محمدی در حوزه نیروی انسانی، حمیدرضا حسن شیری در حوزه اردوها و در نهایت از جناب عیسی سلمانزاده در حوزه آموزش و پرورش استثنایی و از آقای سید حسین عمادی در حراست آموزش و پرورش و آزاده سرفراز جناب آقای عطاالله اسدی در حوزه دفتر مدیرکل قدردانی کرد و گفت این عزیزان برخی ایثارگر و جانباز و آزاده هستند و من خاضعانه از همه شما برادران بزرگوار قدردانی می‌کنم.

سعدی‌پور گفت:  آموزش‌ و پرورش امروز نیازمند راهنمایی و استفاده از تجربیات گران‌سنگ شما است تا بتواند راه و مسیر خود را با تکیه بر نیروهای جوانتر، به پیش ببرد.

وی در ادامه از همکارانی یاد کرد که در دوران کرونا بازنشسته شدند اما در فضای کرونا، مورد تجلیل قرار نگرفتند و گفت:  از همکارانم می‌خواهم در ایام دهه فجر برنامه‌ای برای قدردانی از این دوستان نیز برگزار شود.

مدیرکل آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: ما در نهادی مقدس مشغول کار و فعالیت هستیم و باید قدر جایگاهی که داریم را بدانیم و اگر عزیزی به مقام بازنشستگی رسید حضورش را غنیمت بدانیم و من از همه دوستانی که به مقام بازنشستگی رسیدند تقاضا دارم به اداره کل بیایند و به ما سری بزنند و از تجربیات گران‌سنگ خود ما را بی‌بهره نگذارند.

وی در پایان از مدیران کل پیشین هم قدردانی کرد و گفت: من از سیدعلی قاسمی و جناب عسکری نیکزاد تشکر می‌کنم که از آنان یاد گرفتم و از معاونان، رؤسای ادارات، کارشناسان و خیرین قدردانی می‌کنم.

به اشتراک بگذارید :