17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۴:۴۸:۲۳
کد مطلب:  1863491
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران:
آموزش و پرورش مازندران بر قله افتخارات حوزه آموزش ابتدایی کشور می‌درخشد

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران در آئین تجلیل از بازنشستگان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: آموزش و پرورش مازندران بر قله افتخارات حوزه آموزش ابتدایی کشور می‌درخشد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛«بهروز منصورکیایی» در آیین تجلیل از ۱۳ بازنشسته اداره کل آموزش و پرورش گفت: جریان تعلیم و تربیت، جریانی پیچیده و به مثابه خون در رگهای جامعه می باشد که تاثیر بسیار زیادی در حرکت جامعه دارد.

وی افزود: در اهمیت کار آموزش و پرورش همین بس که خانواده‌ها مهمترین و ارزشمندترین دارایی خود را که فرزندانشان هستند، در اختیار ما می‌گذارند و ما وظیفه داریم که با آموزشهای خود به رشد همه‌جانبه آنان اهتمام بورزیم.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه آموزش و پرورش در زیست بوم جدید لحظه‌ای توقف نداشت تصریح کرد: آموزش ابتدایی دوره‌ای بسیار سرنوشت‌ساز و حساس است چراکه آینده کشور با دستان همین کودکان ساخته می‌شود.ما تمام تلاشمان را کردیم تا شادی را به کودکان هدیه دهیم تا استرس و ترس را حذف و امیدواری را تزریق کنیم.

منصورکیایی اضافه کرد: امروز آموزش و پرورش مازندران بر قله افتخارات در شاخص‌های ابتدایی در کشور می‌درخشد.این موفقیت حاصل کار تیمی و گروهی و تلاش بی وقفه همه همکاران حوزه ابتدایی است.

شایان ذکر است بهروز منصورکیایی با ۳۲ سال سابقه به کسوت بازنشستگی نائل شد.

به اشتراک بگذارید :