17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۴:۵۰:۰۸
کد مطلب:  1863485
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران:
حفظ و ارتقای رتبه کشوری سطح سواد استان مازندران حاصل تلاش معاونت سواد‌آموزی استان در ۸ سال گذشته است

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از بازنشستگان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: حفظ و ارتقای رتبه کشوری سطح سواد استان مازندران حاصل تلاش معاونت سواد‌آموزی استان در ۸ سال گذشته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «داود تقی‌نیا» معاون سواد‌آموزی آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از بازنشستگان اداره کل آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: در سال ۷۰ تدریس ادبیات عرب را در منطقه چهار دانگه آغاز کردم و پس از آن در بخش ‌های مختلف اجرایی از جمله بازرسی در ناحیه ۱ ساری و ریاست اداره آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار مشغول خدمت شدم و در این بین ۱۶ سال را در حوزه اجرایی انجام وظیفه کردم.

 وی با اشاره به کسب رتبه یک نرخ سوادآموزی مازندران اظهار کرد: به عنوان یک هماهنگ کننده و عضو کوچکی از جامعه فرهنگیان تلاش کردیم با همکاری دیگر همکاران این حوزه موفق شویم نرخ سواد آموزی را به ۹۹/۱۵ درصد برسانیم تا افتخاری دیگر برای استان مازندران ثبت شود. 

 در این آئین، از ۴ معاون اداره کل و ۹ تن دیگر از کارکنان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران که به کسوت بازنشستگی نائل شدند، تجلیل و تکریم به عمل آمد.  

به اشتراک بگذارید :