17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۴:۰۲:۳۳
کد مطلب:  1863357
معاون سابق تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران:
بهترین چیزی که می‌توانیم به دانش‌آموزان هدیه کنیم، سلامتی و شادابی آنهاست

معاون سابق تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از بازنشستگان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران گفت: مهمترین چیزی که می‌توانیم به دانش‌آموزان هدیه دهیم سلامت و شادابی آنهاست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «سید علی ساداتی» معاون سابق تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از بازنشستگان اداره کل آموزش و پرورش با بیان اینکه شروع کارش از بندر گناوه بوده است، گفت: در طول دوران خدمتم چیزهای فراوانی از همکاران خود آموختم و همچنان در حال آموختن هستم.

وی افزود: چیزی که در دوران خدمتم در حوزه تربیت بدنی و سلامت اداره کل برای من بسیار با اهمیت بود، نشاندن لبخند بر لبان دانش‌آموزان بود.

معاون سابق تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط فعلی کشور خاطرنشان کرد: دانش آموزان، به ویژه دختران ما در محیط بسته‌ای در مدرسه قرار دارند و شادی و تحرک آنها باید هدف اصلی باشد. در همین راستا مهمترین چیزی که می توانیم به آنها هدیه دهیم، سلامتی و شادابی ایشان است.

در این آئین، از ۴ معاون اداره کل و ۹ تن دیگر از کارکنان اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران که به کسوت بازنشستگی نائل شدند، تجلیل و تکریم به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :