24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۰۹:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1862875
انتشار کتابهای آثار برگزیده «نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند»

مدیرکل فرهنگی، هنری اردوها و فضاهای پرورشی از انتشار کتابهای «نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند » و «آثار برگزیده تجسمی نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند » در جشنواره معلمان هنرمند خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کاشان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش؛ علی رمضانی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین المل این معاونت،‌ گفت: ایجاد زمینه تحرّک، پویایی، شادابی و نشاط بیشتر معلّمان از طریق رقابت‌های سازنده و تعالی‌بخش، ایجاد فضای همدلی، هم‌افزایی، تعامل فرهنگی و اجتماعی و تبادل دانش و مهارت بین معلمان و  شناسایی معلمان علاقه‌مند به فعالیت‌های فرهنگی و هنری و ایجاد بسترهای لازم برای ارتقای دانش، بینش و مهارت‌های آنان و همچنین ارج‌گذاری و معرفی توانمندی‌ها و مهارت‌های علمی، ادبی و هنری معلمان هنرمند و  استفاده از ظرفیت معلمان هنرمند در راستای اهداف برنامه درس ملی و فعالیت های تربیتی و تکریم و نکوداشت معلمان هنرمند به عنوان سرمایه های معنوی و  ارزشمند نظام تعلیم و تربیت از جمله اهداف برگزاری جشنواره معلمان هنرمند است.

وی ادامه داد: خوشبختانه دومین جشنواره نیز مانند نخستین جشنواره، به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش فارس، با استقبال قابل توجه همکاران فرهنگی مواجه شده است.
وی افزود: آثار برگزیده جشنواره اول در بخش های آفرینش های ادبی، نقد ادبی و هنری، رسانه و فضای مجازی، هنرهای آوایی و هنرهای نمایشی در قالب کتابی با عنوان «نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند » منتشر شد.

همچنین به دلیل تعدد رشته ها و آثاربرگزیده بخش هنرهای تجسمی، آثار برگزیده این بخش در قالب کتابی مستقل با عنوان  «آثار برگزیده تجسمی نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند » چاپ و منتشر شده است.

مدیرکل فرهنگی، هنری اردوها و فضای پرورشی در خاتمه خاطرنشان کرد: فرهنگیان عزیز تا 20 بهمن فرصت دارند آثار خود را منظبق بر شیوه نامه از طریق سایت جشنواره به آدرس artistteachers.ir ارسال و در دومین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند مشارکت داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :