19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۱۰:۵۲:۵۵
کد مطلب:  3c81nDkS
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
عملکرد آموزش و پرورش تدبیر و امید در راستای صیانت از حریم امنیت عمومی،حقوق شهروندی و سلامت اداری بی نظیر است

مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه، در دوره آموزشی سه روزه مدیران مقاطع تحصیلی و پرسنل اداری با موضوع صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی و سلامت اداری، گفت: عملکرد آموزش و پرورش تدبیر و امید در راستای صیانت از حریم امنیت عمومی،حقوق شهروندی و سلامت اداری بی نظیر است.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در راستای عمل به برنامه استراتژیک اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در حوزه ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، دوره آموزشی سه روزه مدیران مقاطع تحصیلی و پرسنل اداری با موضوع صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی و سلامت اداری برگزار شد.

حنیف نیا، مدیر اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه در روز پایانی این  جلسه  که با حضور حجت الاسلام و الامسلمین گلوردی امام جمعه بخش چهاردانگه برگزار شد ضمن تبریک ایام هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از این شهیدان گرانقدر به عنوان الگوهای مدیریتی موفق در ایران اسلامی یاد کرد و افزود: امروز آموزش و پرورش بر خود می بالد که این عزیزان متعلق به خانواده بزرگ فرهنگی می باشند. حنیف نیا افزود: امروز نیز الگوی آموزش و پرورش تدبیر و امید در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی و سلامت اداری، ادامه راه شهیدان رجایی و باهنر است و بدون تردید عملکرد آموزش و پرورش در این راستا نسبت به گذشته بی نظیر است.

حنیف نیا، در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت اخلاق مداری، کرامت انسانی و قانونگرایی اشاره کرده و افزود: امروز مدیران مدارس و کارشناسان اداره آموزش و پرورش موظفند تا با حفظ اصول و ارزشهای بنیادی ذکر شده و با اقدام و عمل خود همسو با توسعه و تحول آینده نگرانه موجب کسب حداکثر رضایتمندی جامعه مخاطبین خویش به ویژه در عرصه کیفیت خدمات آموزشی و پرورشی باشند.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین گلوردی، امام جمعه چهاردانگه نیز با ذکر آیات قرآن کریم و سنت و سیره پیامبر اکرم(ص)، دستورالعمل و راههای تربیتی قرآن را بهترین مسیر رسیدن به سعادت و تربیت صحیح دانش آموزان دانسته و افزود: اگر بخواهیم جامعه ای داشته باشیم که در آن تمامی شاخص های امنیت عمومی، حقوق شهروندی و سلامت اداری لحاظ شود باید دانش آموزان را از بدو ورود به مدرسه با دستورالعمل های قرآنی تربیت نماییم .

شایان ذکر است دوره آموزشی مدیران مقاطع تحصیلی و پرسنل اداری با موضوع صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی و سلامت اداری با همت کارشناسی ارزیابی عملکرد منطقه به مدت سه روز در سالن اجتماعات آموزش و پرورش چهاردانگه برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :