20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۲:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1861773
مدیرکل پیشین آموزش و پرورش:
عرصه تعلیم و تربیت تودیع ندارد

مدیرکل پیشین آموزش و پرورش البرز گفت که عرصه تعلیم و تربیت تودیع ندارد جون همه ما معلم هستیم و همواره برای رشد و تعالی این عرصه مهم در جامعه تلاش می کنیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،سالار قاسمی درآیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش البرز که عصر چهارشنبه درکانون امام علی (ع) کرج برگزارشد، اظهارداشت: ما بدهکار و نوکر نظام و مخلص مردم هستیم چون از من بچه روستایی معلم ساخت تا بتوانم به کشورخدمت کنم.
وی بیان داشت: عرصه آموزش و پرورش یک سنگر است که هرکدام از ما معلمان در جایی ازآن خدمت می کنیم.
وی با اشاره به اینکه معلمان در خط مقدم تعلیم و تربیت مدارس قرار دارند، خاطرنشان کرد: سنگر ما معلمان مدرسه است که درآن با انگیزه  در جریان تعلیم و تربیت کار می کنیم.
قاسمی تصریح کرد: آموزش و پرورش جایگاه حاکمیتی است و همه باید در کنار آموزش و پرورش قرار گیرند.
وی با بیان اینکه در آموزش و پرورش باید با اخلاص کار کرد، اضافه کرد: خود خواهی و خود برتربینی در آموزش و پرورش نباید جایگاه داشته باشد.
وی یادآورشد: آموزش و پرورش بیدار کننده جامعه است و هر مسوولی که دراین مجموعه فعالیت می کند باید زبان مطالبه گری آن را در مقابل مسوولان رده بالا داشته باشد.
مدیرکل پیشین آموزش و پرورش البرز ادامه داد: برای کارکردن در حوزه آموزش و پرورش باید به ۱۰ شاخص که شامل مطالبه گری، استقلال ، اخلاق محوری، پاسخگویی، عشق به سازندگی، تکریم گذشتگان، امید آفرینی ، اعتماد سازی و برنامه محوری و پژوهش نگاه ویژه داشت.
قاسمی تاکید کرد: عملکرد آموزش و پرورش طی سه سال گذشته که در ۲ جلد کتاب به تحریر درآمده است ، حاصل تلاش معلمان و همه کارکنان اداری و ستادی حوزه آموزش و پرورش استان البرز است.
دراین آیین کلیپ فعالیت های میدانی آموزش و پرورش طی سال گذشته پخش شد و از کتاب ۱۰۰ دستاورد آموزش و پرورش البرز از سال ۹۷ تا ۱۴۰۰ نیز رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :