18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۳:۱۹:۴۸
کد مطلب:  1861755
تخصیص 10دستگاه تبلت به مرکز یادگیری محلی سوادآموزی رامیان

از سوی معاونت سوادآموزی آموزش وپرورش گلستان، 10دستگاه تبلت به مرکز یادگیری محلی شهید قائم مقام شهرستان رامیان تخصیص یافت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از معاونت سوادآموزی استان از سوی معاونت سوادآموزی آموزش وپرورش گلستان، 10دستگاه تبلت برای اجرای طرح خانواده سلامت2،  به مرکز یادگیری محلی شهید قائم مقام شهرستان رامیان تخصیص یافت.

 محمد حبیبی معاون سوادآموزی آموزش و پرورش گلستان گفت: در راستای فعالیت‌های مربوط به توسعه آموزش‌های مجازی از طریق نرم افزار آموزشی خانواده سلامت 2 با قابلیت اجرا درمحیط اندروید که به صورت تعاملی و مشارکتی از سوی سازمان نهضت سوادآموزی طراحی شده است، گروه بهبود کیفیت سوادآموزی استان گلستان، مرکز یادگیری محلی شهید قائم مقام شهرستان رامیان را با اولویت مناطق محروم و حاشیه ای برای اجرای برنامه تعیین نمود.

حبیبی در  ادامه اظهار داشت:  با توجه به این که آموزش مجازی در برنامه های سوادآموزی اقدامی نوآورانه محسوب می گردد، دوره های آموزشی خانواده سلامت 2  در مرکز یادگیری محلی شهید قائم مقام روستای قره قاچ شهرستان رامیان اجرا خواهد شد؛ نرم افزار آموزش خانواده سلامت ۲ به صورت داستانی و در هفت روز هفته نگارش شده است و در هر جلسه یک روز از داستان خانواده سلامت آموزش داده می‌شود و در پایان آموزش، سوادآموزان باید به سوالات به صورت آنلاین (برخط) پاسخ دهند و در صورتی که سوادآموز حداقل  ۶نمره از ۱۰ را کسب نکند باید مجدداً درس را دوره نماید.

شایان ذکر است؛  پس از پایان اجرای طرح، تمامی تبلت ها جمع‌آوری و در مرکز یادگیری محلی نگهداری  می شود تا در دوره‌های بعدی برای سوادآموزان جدید مورد استفاده قرار گیرد.

 

به اشتراک بگذارید :