14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۹:۳۷:۵۴
کد مطلب:  MSkIiVtq
مدیر آموزش و پرورش دماوند در نشست پروژه مهر بخش کیلان :
انضباط مالی و اداری، بهبود کیفیت آموزشی و پرورشی را به دنبال دارد

اولین جلسه هماهنگی با حضور مدیر و معاون آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش، عضو شورای شهر کیلان و مدیران مقاطع تحصیلی در بخش فرهنگی کیلان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمدرضا مشهدی عباسی، مدیر آموزش و پرورش دماوند در این نشست، ، بر ضرورت توجه به معلمان، در نظر گرفتن شرایط و تلاش برای ایجاد محیطی مناسب جهت افزایش روحیه آنان تأکید کرده و گفت: تشکیل جلسات همفکری  فرصت خوبی برای رفع مشکلات و تسهیل امور در منطقه است.

وی ضمن تشکر از زحمات خالصانه سیدجعفر مظلومی، مسئول سابق بخش فرهنگی کیلان و همکاری مسئولین شهرداری و شورای شهر کیلان، به طور رسمی سیدمجید حسینی را به عنوان نماینده و مسئول جدید بخش فرهنگی کیلان معرفی کرد.

این مقام مسئول با اشاره بر شعار سال مقام معظم رهبری و مطالعه دقیق سند تحول بنیادین،بر برنامه ریزی اصولی و علمی و داشتن تقویم اجرائی تأکید کرده و گفت: توجه به پروژه مهر و آماده سازی مدرسه برای بازگشایی را از اولویت های آموزش و پرورش در شروع سال تحصیلی است.

مشهدی عباسی ادامه داد: نکته بسیار مهم در ساماندهی نیروها ثبت نام و کلاس بندی به موقع می باشد که مقتضی است،  مدیران در اسرع وقت اقدام نمایند.

به اشتراک بگذارید :