16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۲:۵۶:۴۵
کد مطلب:  1861719
در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛

جلسه هماهنگی برنامه های دهه مبارک فجر در آموزش و پرورش شهرستان قصرقند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قصرقند ؛ جلسه ستاد دهه فجر آموزش و پرورش شهرستان قصرقند، با حضور اعضای کمیته دهه فجر تشکیل شد.
"عبدالهی" معاون پرورشی آموزش و پرورش قصرقند با تبریک پیشاپیش سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: تمام تلاش ما این است که آیین ها و مراسمات دهه فجر را باشکوه تر از سال های گذشته برگزار کنیم و تمام برنامه هایی که در حوزه های مختلف صورت می گیرد در راستای تحقق اهداف انقلاب است.

وی اظهار داشت: در راستای برگزاری باشکوه گرامیداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جدول زمان بندی و برنامه های پیش بینی شده جهت اجرا و ابلاغ به مدیران و معاونین پرورشی تنظیم خواهد شد.
 در ادامه این نشست هر یک از اعضای حاضر، به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود، در خصوص هر چه باشکوه تر برگزار کردن برنامه های دهه مبارک فجر پرداختند.

شایان ذکر است آموزش و پرورش این شهرستان برنامه های متعددی در دهه مبارکه فجر پیش بینی و تدارک دیده است که برخی از این برنامه ها عبارتند از: آذین بندی تمامی مدارس، نواختن زنگ انقلاب، اجرای سرود همگانی در خیابان های شهر، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام، دیدار با خانواده شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان، مسابقه پرواز بادبادک ها، نمایشگاه عکس انقلاب، نمایشگاه نقاشی انقلاب، شرکت دانش آموزان در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن و ... که همزمان با آغاز جشن های دهه فجر امسال در مدارس این شهرستان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :