22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۲:۵۲:۴۷
کد مطلب:  1861693
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان در جمع مدیران مدارس متوسطه دوم ایرانشهر
توانمندسازی و کیفی سازی نیروی انسانی از اولویت‌های مهم نظام آموزشی است

حسنعلی میرعبدی در کارگروه آموزشی مدیران مدارس متوسطه دوم ایرانشهر بر توانمندسازی و کیفی سازی نیروی انسانی و ضرورت ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان تاکید نمود.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، میرعبدی اظهار داشت: در حوزه نیروی انسانی باید پتانسیل های بالقوه تبدیل به بالفعل شوند و در راستای توانمندسازی و کیفی سازی و ارتقاء صلاحیت‌های حرفه‌ای معلمان گام های جدی تری برداریم.
وی افزود: ساماندهی نیروها در حوزه تخصصی و با در نظر گرفتن مولفه های مورد نظر در این حوزه بسیار مهم است؛ چرا که در سیستم آموزشی باید از توان و تخصص افراد در جایگاه خودشان استفاده شود.
 سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان مدیران، معلمان، رهبران آموزشی و گروههای آموزشی را منشا تحول و تغییر در آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: برای اینکه بتوانیم الگوی مناسب و تاثیرگذار در بین دانش‌آموزان باشیم باید خود را به دانش روز مسلح نماییم.
 میرعبدی گفت: مخاطبان ما انسانهایی هستند که با تربیت صالح و شایسته ای که اتفاق می‌افتد، تبدیل به آدم هایی با اخلاق، با معرفت دینی و تاثیرگذار بر جامعه خواهند شد.
 وی بر توسعه مراکز پژوهشی در حوزه فرهنگیان و تقویت مشارکت های خیرین و مردمی در مسیر توانمندسازی و مدرسه یاری در کنار مدرسه سازی تاکید نمود.

به اشتراک بگذارید :