15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۲:۲۸:۰۳
کد مطلب:  1861683
سرپرست آموزش و پرورش البرز:
تبیین مکتب سردار سلیمانی از اولویت های آموزش و پرورش در بین دانش آموزان و خانواده هاست.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: تبیین مکتب سردار سلیمانی از اولویت های آموزش و پرورش در بین دانش آموزان و خانواده هاست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز،علی حجر گشت عصر چهارشنبه در آیین تکریم از مدیرکل اسبق آموزش و پرورش البرز افزود: ایران سرباز پر افتخاری چون شهید سردار قاسم سلیمانی را دارد که باید در راه تبیین مکتب این شهید عزت آفرین دریغ نکنیم.

وی بیان داشت: امنیت و آرامش ما حاصل ۲۲۰ هزار شهید است که باید از آن پاسداری کرده و فرهنگ ایثار و شهادت را در کلاس های درس ترویج کنیم.

وی با بیان اینکه از تجربیات گذشتگان و نیروهای انقلابی برای رشد و تعالی آموزش و پرورش استان بهره می گیرد، یادآورشد: مسئولیت در آموزش و پرورش حرمت دارد چرا که مزین به نام معلم است   و من به عنوان یک البرز زاده به ۲۵ هزار معلم البرز احترام می گذارم و تکریم می کنم.

وی یادآورشد: امیدوارم با همت معلمان استان بتوانیم فرآیند تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش البرز را ارتقا دهیم چرا که معلمان محوری ترین عنصر چرخه آموزش را تشکیل می دهند.

دراین آیین کلیپ فعالیت های آموزش و پرورش طی سال گذشته پخش شد و از کتاب ۱۰۰ دستاورد آموزش و پرورش البرز از سال ۹۷ تا ۱۴۰۰ نیز رونمایی شد.

به اشتراک بگذارید :