26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۹:۲۴:۰۰
کد مطلب:  WgmfmGc6
مدیر آموزش و پرورش قرچک:
نمایشگاه پروژه مهر در قرچک افتتاح شد

مدیر آموزش و پرورش قرچک از افتتاح نمایشگاه پروژۀ مهر آموزش و پرورش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهدی نیکبخت، مدیر آموزش و پرورش  این شهرستان در حاشیه برپایی نمایشگاه پروژه مهر گفت: در راستای وظایف کارگروه توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی پروژه مهر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک این نمایشگاه برپاشده است.

مدیر آموزش و پرورش  شهرستان قرچک افزود: نمایشگاه پروژه مهر كه درداخل اداره آموزش و پرورش این شهرستان  برپا شده را در سه بخش عنوان كرد و گفت: بخش عمرانی پشتیبانی، آموزشی و تربیتی از نمایشگاهی  می باشد كه در معرض دید عموم قرار گرفته است.

نیکبخت با اشاره به این که تألیفات فراوان فرهنگیان و دست ساخته های دانش آموزان شهرستان ازبخش های مهم این نمایشگاه است، ادامه داد: همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس نمایشگاه عکس و پوستر دفاع مقدس به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران نیز برپا خواهد شد.

این مقام مسئول ساماندهی فرهنگیان و دانش آموزان، آماده سازی و بهسازی مدارس و تهیه کتب درسی از موارد مهم پروژه مهر در آغاز سال تحصیلی برشمرده و در خاتمه اظهار داشت: کمیته های 6گانه تعمیر و تجهیز، توجیه و تبلیغ و اطلاع‌رسانی، ساماندهی، بهسازی، تأیید صلاحیت و نظارت و ارزیابی ازجمله مهم‌ترین کمیته های پروژه مهر شهرستان قرچک است.

به اشتراک بگذارید :