15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۰:۵۵:۱۸
کد مطلب:  1861435
در دیدار سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان با فرماندار ایرانشهر مطرح شد؛
میرعبدی: همراهی و نگاه ویژه مسئولین به دستگاه تعلیم و تربیت تسهیل کننده بسیاری از فرآیندهای آموزشی و تربیتی بوده و خواهد بود/ شعبانی: همه موفقیت ها در گرو موفقیت آموزش و پرورش است

میرعبدی و شعبانی در نشستی به بررسی فعالیت ها، برنامه ها و اقدامات آموزش و پرورش و بهره گیری از ظرفیت فرمانداری ها و شوراهای آموزش و پرورش در مسیر دستیابی آسان تر به اهداف تعریف شده پرداختند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حسنعلی میرعبدی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از توفیق حضور در این شهرستان‌، با اشاره به وجود بیت مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به عنوان مرکز فرهنگی و تاریخی که در حقیقت نماد ملی محسوب می شود؛ خواستار ایجاد فضایی برای حضور حداکثری دانش آموزان استان و استانهای همجوار به منظور آشنایی هر چه بیشتر با این مجموعه شد.
وی افزود: رهبر معظم انقلاب در ایام حضور در ایرانشهر با برقراری ارتباط حسنه بین مردمان تشیع و تسنن، زمینه ساز وحدت اسلامی و منشا و مبدا نامگذاری هفته وحدت شدند.
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان، ایرانشهر را شهری تاریخی و مرکز ارتباطی شهرهای گوناگون عنوان نمود که می تواند با توجه به ساخت اردوگاه فرهنگی تربیتی در چابهار؛ در مسیر تردد کاروان‌های مختلف ظرفیت مناسبی باشد.
میرعبدی بیان داشت: با در نظر گرفتن شرایط شهرستان‌ها و مناطق مختلف سعی خواهیم کرد در مقام عمل، توسعه عدالت در همه ابعاد بویژه عدالت آموزشی را به جدّ دنبال کنیم. 
فرماندار ایرانشهر نیز در این دیدار با قدردانی از حضور سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان در این شهرستان، ایرانشهر را دومین مرکز جمعیتی در استان عنوان نمود که در حوزه دانش آموزی رشد جمعیتی ۱۲ درصدی دارد.
وی خواستار تخصیص عادلانه اعتبارات و توزیع سرانه ها، تکمیل پروژه های نیمه تمام، استقرار و توسعه دانشگاه فرهنگیان با توجه به شرایط ویژه ایرانشهر شد.

به اشتراک بگذارید :